Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az ilyen emberekkel mit lehet...

Az ilyen emberekkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Kiírnak egy kérdést,hogy annyira egyedül vannak,így fognak meghalni magányosan.Senki sem ér rá,unatkoznak egyedül...blablabla.

Oké,mondom írok nekik,hátha tudunk egymásnak segíteni,nekem is rengeteg időm van,én ráérek.

Amikor már 5 embernek küldöm el az üzenetem,és hetek múlva sem jön válasz,vagy ha jön is,akkor annyi hogy: bocsi de neten nem ismerkedem,meg nem hiszek az ismerkedés ben,nem hiszek az életben,nem csinálok semmit,így fogok meghalni...de nem fogok netenismerkedni,még véletlenül sem,na ez már nagyon idegesítő tud lenni.

Az ilyenek mit várnak? Ha közel lakik akkor max egy óra és máris nem lenne egyedül...de neeem,olyan beszari néhány ember hogy az már hihetetlen.

Aki a segítséget sem képesek elfogadni azokkal mit lehet kezdeni?

(Tudom,nem az én problémám,de én szeretek segíteni másoknak)


2013. nov. 10. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azokon úgyse tudsz,csak az önsajnáltatás megy itt a köbön.
2013. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szíve joga mindenkinek, de én akkor tudok a falnak menni, amikor azt olvasom valahol (pl. facebookon), hogy "unatkozom". Szerintem sok ember már jódolgában nem tudja mit kezdjen magával. Olvasson el egy könyvet, nézzen meg egy filmet, vagy itt az internet, amivel már annyi mindent lehet kezdeni, hogy fel se lehet sorolni.
2013. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl tolakodó vagy. Most is megsértődsz ahelyett, hogy megpróbálnád megérteni azt, hogy ezek az emberek sérültek és gátlásosak, idő kell nekik. Nem pedig rájuk írsz, hogy kapcsolatot akarsz. és ha nem jön össze, az egy újabb kudarc nekik. Így mit vársz? Jó, vannak olyanok is, akik sajnáltatják magukat, de nem mindenki ilyen.
2013. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, meg a kedvencem az, amikor a palik ismerkedős leveleket küldözgetnek, amiben írnak két sort, hogy csaj vagy?:D Na ez kész. Mér, ha nem vagyok csaj, akkor már szóba sem áll velem? Ezért nem írom ki a nememet, mert semmi kedvem ezekhez a pár soros idiótákhoz. És lehet most is bombázni, úgyse válaszolok:)
2013. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha írok valakinek akkor sokat írok,érthetően,világosan,értelmesen,nem vagyok tolakodó kicsit sem.Szerintem bárki örülne ha olyat írnék neki amit általában szoktam,ezért is fura hogy nem is reagálnak rá.

Tudom miket szoktak írni,és milyen stílusban,elhiszem hogy azokból már elegük van itt mindenkinek.

A kérdésem azokról szól akik egyedül vannak és itt siránkoznak,simán meglehet itt is ismerni valakit aki hasonló helyzetben van mint ők,de ehelyett falat építenek maguk köré.

2013. nov. 10. 22:35
 6/12 anonim ***** válasza:

"Ha közel lakik akkor max egy óra és máris nem lenne egyedül...de neeem,olyan beszari néhány ember hogy az már hihetetlen."


Azért ne mondd, hogy ez nem furcsa. Valaki kiírja, hogy unatkozik (amit én is utálok), de a te válaszod meg erre az, hogy merre laksz, felmegyek hozzád?

2013. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A válaszom: Csináljunk valamit,én bármiben bennevagyok.
2013. nov. 11. 01:18
 8/12 anonim ***** válasza:
És ha valaki csak beszélgetni akar?
2013. nov. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor csak beszélgetünk,rajtam nem múlik. :)
2013. nov. 11. 11:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem riasztó az, amikor egyből azzal írsz rá emberekre, hogy "hol laksz?", meg lehet "közös programunk"...valamit nagyon rosszul csinálsz. Egy kapcsolat nem így kezdődik, nem lehet így lerohanni az embereket, utána meg oltogatni, ha nem válaszol. Így szép, hogy falat építenek maguk köré. Először tudni kéne, hogy egyáltalán passzoltok e, tudtok e miről beszélgetni, nem pedig egyből belecsapni a lecsóba...te rontod el. Nekem érdekes módon sikerült itt ismerkedni.
2013. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!