Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek nem durva hogy 8....

Szerintetek nem durva hogy 8. osztályban ahova összesen 15-en járnak, a harmadik lány megy el szülni? Ráadásul az egyik lány gyerekének apukája szintén ott ül az osztályban és vigyorog tele pofával hogy 14 évesen már kölyke van?

Figyelt kérdés

De hogy még meséljek egy szép sztorit az osztályról (és az iskoláról): tanítási időben nyílik az ajtó két egyenruhás rendőr megjelenik és az egyik gyereket ott helyben előállították megbilincselték és elvitték. Kiderült körözték kábszer terjesztésért és késelésért.

De van olyan osztálytárs aki egyik napról a másikra köddé vált. Kiderült: fiatalkorúak börtöne.

Jó kis iskola mi?


2015. febr. 8. 12:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát ezt a szűk félévet már csak kibírom aztán új iskola jön amúgy is.

Ahol már most tudom hogy szintén "tarka" a társulat lehet még rosszabb lesz mint itt.

2015. febr. 8. 14:29
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég gáz, de azért az sem igaz, hogy ez az átlag. Gondolom az ország olyan részén élsz, ahol magasabb a napsütéses órák száma és több a barnult ember. Én a helyedben inkább vállalnám az ingázást vagy koleszt és valami normálisabb városban keresnék iskolát.
2015. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Bp-i vagyok ide is járok.

Nem kell ide napsütéses óra: Bp Golgota tér környéke vannak ott remek intézmények csomó jó becsületes munkaszerető honpolgár gyermekével.

2015. febr. 8. 19:49
 14/15 anonim ***** válasza:
37%
hát nem azért mondom, de az írásmódod alapján nem 8. osztályos vagy...
2015. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
És ez bók vagy pejoratív ítélet?
2015. febr. 9. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!