Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbben miért ilyen elutasítóak a melegekkel (homoszexuálisokkal)?

Figyelt kérdés

Én 18 éves meleg (homoszexuális) fiú vagyok. Már 2 éve van egy stabil kapcsolatom.

Sajnos még mai napig is hallom, hogy a korábbi barátaim valamint osztálytársaim sokszor még az Ő szüleik is összesúgnak mögöttünk.


Miért van az, hogy egy heteró (fiú-lány) pár ha kézenfogva megy az utcán vagy épp csókot "vált" senki nem bámulja meg őket, míg ha ezt egy MELEG (fiú-fiú) pár csinálja már megbámulják ill. /negatív/ megjegyzéseket tesznek rájuk?



2015. jan. 20. 21:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
10%
Lehet h ezert elitelsz majd, de en gusztustalannak es erkolcstelennek talalom hogy kozhelyen ket ratyi egymast falja
2015. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
17%
Egyik természetes, másik ellenes.. Ez a legegyszerűbb.. Le**rom, ha valaki b**i amíg 4 fal között tartja. Ne az utcán könyörgöm, igazodjanak a többséghez.
2015. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
53%

"vagy épp csókot "vált" senki nem bámulja meg őket"


De igen. Ők is zavaróak. Egy futó puszi vagy gyors csókkal nincs baj se heterónál, se homo-nál. Az viszont mindkettőnél rémes mior nekiállnak közterületen a nyalifalikának. Nem oda való.


Amúgy nekem bajom nincs velük... Addig amíg nem támadnak "olyan" gondolataik.

2015. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkoz velünk... Én hetero vagyok és van egy csomó meleg barátom. Tökjó fejek meg minden. Nekem semmi bajom ezzel. Lehet azért teszik mert nekik ez nem természetes...
2015. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
56%

Én elfogadom a melegeket, de ugyanakkor azt gondolom hogy természetellenes dolog.


1. Nem akarom megölni, megverni, bántani őket.


2. Szerintem a szűkebb családjuknak el kellene fogadnia őket.


3. Az egyetemen van két meleg csoporttársam is. 5-en vagyunk fiúk a szakon, abból 2 meleg. Érdekes módon jóban vagyok velük és napi szinten beszélgetünk. Egyénként nincs velük bajom, csak pl. nagy hangos csoportként, akik felvonulgatnak abban a sok provokáló jelmezben. Hagy legyen már jogom ahhoz, hogy ez zavarjon.


21/F

2015. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
76%
Általában azok utálják a melegeket, akik látens melegek :)
2015. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
74%
szerintem elsősorban a férfiakat zavarja. nem akarnak gyanúba keveredni.
2015. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
27%

Szóval...ha nem eszem meg a pacalt, mert undorodom tőle, akkor az azt jelenti, hogy látens pacalimádó vagyok?

hmmmm érdekes

2015. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim válasza:
71%

Én szerintem mindenkinek a saját joga "eldönteni", hogy kit és miként szeret. Ha egy fiú egy másik fiú mellett találja meg a boldogságot akkor legyenek Ők is ugyan olyan boldogok mint egy heteró (fiú-lány) szerelmes pár.

Ha nem súgnak össze a folyton "nyalakodó" fiatal heteró párok mögött akkor ne súgjunk össze ha ezt egy meleg pár csinálja.

2015. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

6,


miért "érdekes módon" vagy jóban velük?

nekem sose fordul meg a fejemben (maximum ha tetszik valaki), hogy kikkel fekszik le milyen felállásban. így is rengeteg hülyével és kevés érdekes emberrel találkozom, aminek nincs köze ahhoz, hogy a segglyukukat is használják-e szexelésre.

2015. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!