Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért flörtöl a tanárom velem...

Miért flörtöl a tanárom velem és az osztálytársammal? Egyneműek vagyunk, miből gondolja hogy bennem is van meleg hajlam:/

Figyelt kérdés

2015. febr. 11. 12:12
1 2
 11/18 anonim válasza:
4 es te nagyon komoly vagy XD
2015. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Úgy gondolod h feladná a posztját, a jelenlegi helyzetét egy 18 éves tapasztalatlan fiuért? Gondolj csak bele h mit veszíthet egy tanár, ha kiderül róla h molesztál, egy azonos nemu hallgatót. Én ezt nem tudom elképzelni.
2015. febr. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Már végzős vagyok,szóval,nem adna fel semmit,másodszor ebben a dologban hárman vagyunk,én ,a tanár ,és az osztálytársam.
2015. febr. 12. 12:13
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen, hárman vagytok: te, osztálytársad, meg a fantáziád. Semmi több.

Gyanítom, nem vagy az osztály esze, ha még azt sem vagy képes felfogni, hogy egy mosolygás nem flört.

Vagy szerinted ha te valakire ránézel meg mosolyogsz, azzal már flörtölsz? Mert ha igen, akkor bizony a szerelmi intelligenciád soha nem látott mélységekben van.

2015. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na figyelj, attól hogy ő tanár,nem kellene védeni,mert ő is ember,ráadásul tuti hogy biszex.
2015. febr. 12. 12:31
 16/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne igaz? Mennyi itt a szűklátókörű ember. A tanárok szerintetek nem is lehetnek melegek? Van köztük is épp úgy mint az orvosok, bírók,papok,ügyvédek és bármelyik szakma képviselői között is bőven. A homoszexualitás nem kerüli ki őket se. Ha a kérdezőnek az a benyomása, hogy ki akart vele kezdeni, akkor bizonyára úgy is van. Nem ritka az ilyen eset. Általában azt meglehet érezni, ha valaki úgy akar közeledni..
2015. febr. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Én sem értem miért ne lehetne igaz! Amúgy a másik szemében lehet látni, ha bejövök neki!

De hogy jön ide az osztálytársad, vele is ugyanígy viselkedik?

Szerintem ne vegyél róla tudomást, akkor majd abbahagyja. légy közömbös.

2015. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A másik osztálytársad mit gondol erről?
2015. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!