Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rosszul tettem, hogy elmondtam...

Rosszul tettem, hogy elmondtam a szexuális orientációm? Ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés
12-es vagyok, és ezt az évet új iskolában keztem, mert majdnem megbuktam a másik suliba. Az osztálytársaimmal nem nagyon beszélgetek, csak ritkán és csak kevesekkel. Az egyik csajjal szoktam néha beszélgetni és tesin sétáltunk az utcán én megkérdezte, h igaz h biszex vagyok-e. NEm tagdtam le, mert egyébként igaz, de az a problémám, hogy ezt mások is hallhatták. Ebből lehet, bajom, ha kitudódik? Tudom, hogy nem körülöttem folyik a világ, de az emberek szeretnek a mások szexualitásával foglalkozni. Aelég parranios vagyok, félek, hogy emiatt a későbbekben mi lesz. Eddig nem mondtam csak olyanoknak, akik nem mondanák senkinek, de szerintem hallották. mit csináljak, volt hogy tetszett az egyik fiú osztálytársam és észrevette, hogy figyeltem de lehet hogy nem volt benne biztos, hogy "úgy" néztem rá és ezért nem szólt be. De nem szeretik a melegeket, mi lesz ha meghallják?

2015. febr. 28. 14:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
de nem érdekel, az a lényeg, hogy boldog legyek valaki jár hasonló cipőben? Fiúk, lányok nincs kedve valakinek ismerkedni egy kicit visszahúzódó jóképű fiúval? ;)
2015. febr. 28. 22:15
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

én is 12.es vagyok és meleg, nekem is kitudódott és nem is tagadtam, mert akkor már minek?! A barátom egyel alattam jár. Mivel szinte soha senki nem lát minket együtt a suliban, soha nem csókolózunk vagy fogjuk meg egymás kezét, sőt van hogy nem is látom egy hétig, mert úgy elkerüljük egymást, így mindenki pont sz0rik bele, hogy kivel vagyok együtt. Nagyon ritka, ha kérdeznek tőlem valamit ezzel kapcsolatban. A lányok néha szokták kérdezni, hogy együtt vagyunk e még, mert soha nem látnak együtt.

Ha ezt így csinálod, akkor nincsen belőle probléma, egyszerűen senkit nem érdekel, hogy kivesz bújsz ágyba. Persze az elején sokan csámcsogtak ezen, mivel ez új nekik, és nem láttak még ilyet, de utána mindenki megnyugszik, és senki sem b*szogat.

2015. márc. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem is homofób a családom.Átérzem a helyzeted.


19/L-biszex

2015. márc. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!