Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mitcsináljak? Teljesen kiborultam

Mitcsináljak? Teljesen kiborultam

Figyelt kérdés

Gyűlolom az osztályomat,kétszínű senkik (lányok fele,van tobb banda az osztályunkba a lányok kozott!)

máshoz nem értenek csak fikázni,bántani a másikat és kikészíteni.

Ma is állt a bál

Ugy volt hogy ma egyszeri alkalommal cserélünk őltőzőt,de a lányok (az ilyen "bolondok") nem akartak,nem voltak hajlandok.

ugyhogy mi is kijottunk a fiuktol mert levetkőztek.

visszamentünk a lány oltozobe és ott megkezték a dumát a senkiházik hogy ha ennyire akarjuk nézni a fiuk..ját menjünk át oltozni oda. jo ez még elmegy de lelkileg bántottak egy pár embert olyanokat vágtak a fejéhez,hogy kitalált dolgokat hogy mi miket állitunk roluk.ránk mondták hogy hülye fogyatékosok vagyunk mert sírtunk,hát jo hogy teljesen kikészítettek minket.

Beszéltem az eggyik tanárral ő megértett minket. mondta hogy csak féltékenyek ne foglalkozzunk velük tokéletlenek.

És a lányok leszakították a fiuk oltozo ajtaját is,az igazgato helyettesnek szolt két fiú akiben nagyot csalodtam. ők is máshoz nem értenek csak az árulkodni.jopofiznak veled utánna meg kibeszélnek cserben hagynak.

és ők nem is velünk tanulnak (5db lány) hanem külon tanárral kb. 1-sős anyagot,mert nem tudnak számolni,olvasni is alig és ránk mondjánk hogy fogyatékosok vagyunk.

nagyon kiborultam mit kéne tennem? hétfőre szerintem az ofink is tudni fog rola.


2015. márc. 6. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szegény ofő...
2015. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezekkel a lányokal mindig baj van.


kicsapják őket ha betoltik a 16-ot általánosba?

2015. márc. 6. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
És a nyelvtanórára odaértetek?:DD
2015. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nagyon viccesek vagytok tényleg!

légyszíves irjatok rendes válaszokat.

2015. márc. 6. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
13
2015. márc. 6. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!