Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A legjobb a világon a főtt...

A legjobb a világon a főtt rizs illata, és a guggolás izomszaggató érzése! De sokan egyiket se szeretik, miért?

Figyelt kérdés

Lábedzés az nuku!Minek is, De ha van valami, bohóckodnak a lábnyújtóval, vagy aki komolyabb az lábtolóval, de a guggoló állványt kerüli mindenki, mint macska a forró kását.

A másik a rizs, natúran.

Az egyik legjobb illata van az ételek közül, sok testépítő ismerősöm meg egyáltalán nem eszi, mondván kenyér meg zsömle jobb, jobban csúszik.

vagy tészta.

Ti hogy vagytok ezzel?



2014. szept. 3. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én huszonévesen nemrég ettem először igazi jázminrizst. Az valami isteni magában is. Illata is. Guggolós témához nem nagyon tudok hozzászólni, nekem például ropog a térdem kiskorom óta, lehet más is ezzel küzd.
2014. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én totál laikus vagyok, csak itthon edzek, ha rá tudom venni magam, de valami eszméletlenül poénos lenyomni egy lábedzést, majd 3 napig minden lépéssel emlékezni rá (hogy a csudába tud annyi ideig fájni? kis apró intenzív tornácska, ami közben kicsit sem akartam meghalni.)

Ráadásul lépcső van a házban :D


Se kenyeret, se rizst nem eszem. A párom ipari mennyiségű rizst tol, de soha nem natúran. A rizs alapból elég ízetlen, inkább diót és tojást és zöldséget eszem, ez van. Szálkásítani sok zsírral is lehet, csak a szénhidrát legyen alacsony.

2014. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem guggolhatok, egy régi motoros bukás miatt, lábtoló gépen is majd össze kaksizom magam, rizst meg ritkán eszem. A rizs, meg csak a legkönnyebben elkészíthető ch ezért nem fogom szakácsként azzal kínozni magam, egyáltalán nem a legjobb ch forrás, mindössze az egyszerűsége miatt ez lett minden nem szakács kedvenc dogmatikus ch forrás... ott van még az árpagyöngy, zabkása, hajdina, köles, fekete kenyér, jamgyökér, édesburgonya, és csak ezek után szerepel az étlapomon a barna rizs.
2014. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem a rizst, de a guggolást utálom. Csak muszájból lábazok heti egyszer, hogy ne maradjon le a többi testrészemtől, de mindig alig várom hogy vége legyen, ezért gyűlölöm a péntekeket, mert akkor lábazok.
2014. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én például nem szeretem annyira a rizset. Az viszont tényleg jó, hogy ha elég mélyre guggolsz, akkor a farizmod majd szét szakad.
2014. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!