Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem nagyon szoktak felköszönte...

Nem nagyon szoktak felköszönteni névnapon a barátaim/ismerőseim. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Igazából én se nagyon ünnepelem, nem olyan fontos ez nekem, csak rosszul esik, hogy nem gondolnak rám. A szülinapom az teljesen más, de biztos csak azért, mert kiírja a facebook.
2014. aug. 6. 15:08
 1/6 anonim válasza:
Ha nem olyan fontos neked és nem is ünnepled, akkor nem értem miért esik rosszul ez neked. Te fel szoktad őket köszönteni? Ha nem akkor ne is várd hogy ők is felfognak. Valamit valamiért. ;)
2014. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem még a szülinapomon sem szoktak..
2014. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát az tény, hogy sokszor elfelejtem meg nem nézem a naptárat, de azért ha eszembejut nagyrészt felköszöntöm főleg a közeli barátaim
2014. aug. 6. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esik. Főleg, hogy van egy lány akivel ugyan azon a napon van a névnapunk...és még ő sem.
2014. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem se szoktak, pedig én sok barátomat felköszöntöm, ajándékot is veszek. Viszont mivel Facebook-on nincs kint a születésnapom, ezért mindenki elfelejti. -.-"
2014. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert a névnap senkit nem érdekel, azt láttam. Én senkit sem köszöntök névnapon, anyukámét tudom,mert a szülinapja előtti nap van. Vagy utáni? Nem tudom:D


Nem kell szerintem ilyennel törődni, főleg, ha téged se érdekel. Vedd ki fb-ről a szülinapod, és jövőre meglátod, ki szeret téged:)

2014. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!