Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ma a hugomal üzentem a réggi...

Ma a hugomal üzentem a réggi tanárnömenk hogy büntudatot érzek amiért réggeben mikkor az osztályfönököm volt szarul bántam vele! Meg mikkor tegnap meglátam elsírtam magam! Ti szerintetek mit válaszol vissza?

Figyelt kérdés
Ma a hugomal üzentem a réggi tanárnömenk hogy büntudatot érzek amiért réggeben mikkor az osztályfönököm volt szarul bántam vele! meg mikkor tegnap meglátam elsírtam magam! ti szerintetek mit válaszol vissza?
2015. márc. 25. 08:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen, és akármilyen rakoncátlan volt az a gyerek, ha láttam rajta a megbánást és nem csak a kunyizást, nem tudtam rá haragudni!! Mintha tiszta lappal indult volna.

Na jó azért a múltat nem felejtettük el, de rendezve lett.

Tudom nehéz dolog, de jól esik egy tanárnőnek/Tanárnak, bajod nem lehet belőle. :-D Most rendezd még van lehetőséged!!! Később bánni fogod! Volt nekem is hogy bocsánatot kellett kérnem egy diákomtól, mert túl indulatos voltam. Nem gáz felvállalni, lényeg, hogy tisztázva legyen, és ne nyomja a lelkiismeretedet! Na jól van hagyok teret a többieknek. :D Előző voltam.

2015. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!