Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az elgondolkodtató hogy az...

Az elgondolkodtató hogy az osztálytársaim a tavaszi szünetben osztálykirándulást szerveznek és nem is szólnak nekem? Persze úgyis megtudom, netes világban élünk. Szóba kéne ezt hoznom később hogy miért nem hívtak meg?

Figyelt kérdés

Ez nem „hivatalos” az iskola által szervezett osztálykirándulás, ez csak egy spontán dolog, de az osztályfőnök is ott van, meg egy másik tanár is, szóval mégse csak annyi hogy páran összeállnak és mennek.

Azt nem tudom végül ki megy ki nem megy, de azt tudom hogy egy darab ember van akinek nem is szóltak: én.


Szólnom kéne később hogy azért illett volna meghívni (tán ezért hívják osztálykirándulásnak…).

Elmenni úgyse mentem volna, de sértő hogy a hátam mögött szerveznek programot. Formálisan hívjanak meg, és szépen megköszönöm, nemet mondok és ennyi.

De azért ezt az udvariassági kört fussák már le. Vagy nem?


2015. ápr. 5. 09:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%

megértem, hogy rosszul esik, és a tanárok helyében nem is mennék el iskolán kívül szervezett osztálykirándulásra.

szerintem ezzel túllépik a hatáskörüket.

szerintem a tanárok nem tudnak róla, hogy te nem vagy meghívva.

és hát mit mondjak, ez van, érthető, hogy bánt, de nem tudsz mit tenni. nem kötelező meghívniuk egy iskolaán kívül szervezett programra.

nyilván, ha meghívnak, fennáll a veszély, hogy igent mondasz, és ezt el akarták kerülni.

majdnem minden ember jár így, ráadásul sokszor az élete folyamán, hogy nem hívják meg ide-oda, kirekesztik, és azt sem érti, miért.

ez van! a lényeg, hogy ettől még próbáld jól érezni magad, bár elhiszem, hogy ennyi idősen ez még jobban megvisel.

2015. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
58%

"Elmenni úgyse mentem volna, de sértő hogy a hátam mögött szerveznek programot. Formálisan hívjanak meg, és szépen megköszönöm, nemet mondok és ennyi.

De azért ezt az udvariassági kört fussák már le. Vagy nem?"

Nekem ebböl ugy tünik, hogy néhány ilyen udvariassági körön már tul vannak. Te ilyen vagy, elfogadták. Te elérted ezt náluk. ENNYI!!!

2015. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
36%

igen, az igaz, hogy ha már sokszor előfordult, hogy nemet mondtál, akkor fölöslegesnek is tartják, hogy megkérdezzenek. senki sem szereti, ha visszautasítják, pláne, ha folyton.

nekem elég 2-szer, de nagyon max 3-szor nemet mondani, és az illetőt teljes mértékben elfelejtem.

2015. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
62%
Minden osztályban van egy negatív gyökèr aki nem kèpes alkalmazkodni.Gratulálunk ez esetben te nyerted el ezt a címet.
2015. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Oké. De akkor a pénzem amit osztálypénzként fizetek be az is úgy kelljen ahogy én magam!

meg amikor takarítani díszíteni kell akkor is úgy kelljek ahogy most!


HASONLAT!

mert az úgy nem fair hogy Józsi bácsit elhívjuk dolgozni amikor épül a házunk (noha Józsi bácsi egy büdös paraszt még iszik is viszotn maltert keverni azt tud) majd amikor házátadó van az ünnepre már nem hívjuk meg hiszen kinekm hiányzik egy büdös paraszt?

Ja hogy maltert keverni ingyen arra jó volt? de hogy egy pohár pezsgőt adjunk neki a házavatón vagy akár csak egy levegőt szívjunk vele hát azt már nem.


hát a k**va anyjukat.

majd leshetik hogy egy buznyákot is fizetek bármire is.

ha a társaságom nem kell a pénzem se kelljen.



"aki nem kèpes alkalmazkodni."

2015. ápr. 5. 12:07
 16/26 anonim ***** válasza:
62%
Ez mind a te hibád, te hagytad eddig magad kihasználni aztán most itt rajtunk keresztül adod ki a dühöd. Hogy te mostantól már nem... mert ha nem hívtak meg egy szaros osztálykirándulásra akkor már nem fogom kihasználtatni magam. Gondolom ha nem lett volna, vagy meghívtak volna akkor ugyanúgy fogod hagyni magad, hogy kihasználjanak. De szerintem nem fog változni semmi mert nagyon szarul vagy összerakva, már bocs. [Still I rise]
2015. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát aki osztálypénzt fizet az "hagyja magát kihasználni"

Hát akkor a sulinkban előkapok neked kapásból kb 500 embert aki "haygaj magát".

2015. ápr. 5. 13:42
 18/26 anonim ***** válasza:
Már megint kiírtál egy nyomoronc kérdést...Mi a fene bajod van neked? Megint pofán vágott a főnök? Menjél adj vasat a kisebbségi diákjaidnak, vagy add oda nekik a szánalmas kis fizetésed felét, hogy le ne szedjék a suliban az ablakrácsokat. Gyökér.
2015. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Üzenem neked, hogy ha ki mered tenni a retusált képeim mellé a retusálatlanokat, nemhogy nem látsz egy fillért sem tőlem, hanem mindenkinek szét fogom kürtölni, hogy másodállásban az állomási vécében szeded a 100 forintot sza..rásonként és a főnököd állandóan kénytelen felpofozni, mert jó pár százas a zsebedben landolt, illetve spárosmatrica ellenében engeded csak be a kisebbségieket vécére!
2015. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
mindig itt vergődik XD az "elgondolkodtató" szó pedig szavajárása XD múltkor nyelvi előkészítős osztályából 2-en mentek nyelvvizsgázni XD
2015. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!