Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az elgondolkodtató hogy az...

Az elgondolkodtató hogy az osztálytársaim a tavaszi szünetben osztálykirándulást szerveznek és nem is szólnak nekem? Persze úgyis megtudom, netes világban élünk. Szóba kéne ezt hoznom később hogy miért nem hívtak meg?

Figyelt kérdés

Ez nem „hivatalos” az iskola által szervezett osztálykirándulás, ez csak egy spontán dolog, de az osztályfőnök is ott van, meg egy másik tanár is, szóval mégse csak annyi hogy páran összeállnak és mennek.

Azt nem tudom végül ki megy ki nem megy, de azt tudom hogy egy darab ember van akinek nem is szóltak: én.


Szólnom kéne később hogy azért illett volna meghívni (tán ezért hívják osztálykirándulásnak…).

Elmenni úgyse mentem volna, de sértő hogy a hátam mögött szerveznek programot. Formálisan hívjanak meg, és szépen megköszönöm, nemet mondok és ennyi.

De azért ezt az udvariassági kört fussák már le. Vagy nem?


2015. ápr. 5. 09:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Csak ketten? Azt hittem, legalább az osztály háromnegyede:) Nembaj, biztos adtak spárosmatricát az igazgatónak aki mindig részeg és átmentek a pótvizsgánXD. Volt ő már kuli,tanár,tinilány, vécésnéni, legutóbb fotós:D
2015. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
ja bocs úgy olvastam hogy ketten megbuktak:))
2015. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
össze-vissza írsz. Ez egy nem hivatalos program, mi köze van az osztálypénzhez? Ilyen az élet get over it... Te meg majd jól érzed magad másokkal.
2015. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
Az osztálypénz tudod mire megy? Tanároknak ajándékra (akik téged is tanítanak) bankettre (ahol te is ott leszel...jobb esetben),ezek mind közös költségek amiből ki KELL venned a részet....Az hogy utálnak mint a sz@rt tök mellékes ne kevered bele
2015. ápr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
A takarítás, szalagavató, takarítás stb teljesen más, mint egy olyan osztálykirándulás, amit iskolán kívül szerveznek. Én valahol megértelek, biztosan nem esett ez jól, de azért a helyedben elgondolkoznék, miért van ez így. És ne mondd, hogy nem érdekel vagy zavar, mert akkor nem haragudnál ennyire (ha te ugyanúgy gondolkodnál, ahogyan ők, akkor nem érdekelne, hogy meghívtak-e, ez ugye logikus).
2015. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ennyire sötéten látni a dolgokat. Azért nem hívtak meg, mert tudták, hogy úgyse mennél. Lehet hogy a csapat nagyobb része nem is tudja, hogy nem lettél meghívva, mert pl. egyvalaki szervezte. Velem is volt már olyan, hogy nem hívtak meg valahova, és olyan valaki aki egyébként kedvel engem. Azért nem hívott, mert már többször nem mentem arra a helyre, és ő ezt tudta.

Én csak akkor említeném meg a dolgot, ha a mostani alkalom tényleg érdekelt volna, mert valami egyéb körülmény miatt más, mint az előzőek. De akkor meg is indokolnám, hogy mi miatt érdekelt volna mégis. De ezt sem felháborodottan tenném, csak normálisan beszélgetve.

2015. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!