Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért érzem példaképnek?

Miért érzem példaképnek?

Figyelt kérdés

Idén másodikos vagyok, és kb az év eleje óta egy osztálytársamat úgymond példaképnek érzem(tavaly még nem). Folyton úgy érzem, mintha egy összehasonlítási alap lenne saját magammal.


De egyszerűen nem tudok rájönni, hogy miben "jobb" (ha jobb). Hogy jöhetnék rá? Miért érzem ezt? És más emberrel kapcsolatban még soha nem volt ilyen,azt hiszem.


Tavaly még év elején beszélgettünk, aztán azóta elvétve néhány szó, ált. sulval kapcsolatban. Azért nem alakulhatott ki barátság, mert nem volt semmilyen közös pont, így lényegében a beszélgetés is elhalt.


Ui: És félreértés ne essék, teljesen hetero vagyok.

17/F



2015. ápr. 5. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem sokára érik a búza...
2015. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Legyél már egy kicsit erősebb jellem!

Te miért nem vagy elég jó magadnak?

Tegyél azért hogy jobb legyél,de ne majmolj senkit.

2015. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem feltétlenül példakép, hanem versengés tárgya is lehet.
2015. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Mondtam, hogy nem vagyok b*zi, és nem,nem is leszek. Egyébként utálom is a b*zikat.fff... hát a troll kommentjeiddel húzzál már :D


#2: Épp ez az, hogy én elég jó vagyok magamnak. Azt kell hogy mondjam, hogy szinte sikerült olyanra formálnom mindent: a környezetem, a személyiségemet,stb. hogy azt mondjam hogy most így minden jó. Igen, próbálok senkít sem majmolni, ha másolok is,akkor is csak egy-egy apróságot, ami tetszik, és én is meg akarom valósítani. És valóban próbálom magam fejleszteni, jobb akarok lenni mint a tegnapi önmagam. És már egy ideje eljutottam arra, hogy bőven jó vagyok magamnak, nem cserélnék senkivel.


#3: Igen, mondasz valamit, erre nem is gondoltam. A példakép is csak jött, mert nem igazán tudtam megfogalmazni, hogy mi is lehet.


Kettőtök válaszát köszönöm,ment a zöld pacsi.

2015. ápr. 5. 11:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi tetszik a másikban? Jelleme? Viselkedése? Öltözködése? Beszéde? Kinézete? Fellépése? Ezek lehetnek számodra példaképek, attól függetlenül, hogy nem akarsz pontosan ugyanolyan lenni, mint ő. Saját magadnak kell rájönnöd, hogy mi az, ami példaképeddé teszi.
2015. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azonosulni akarsz vele, felnézel a tetteire stb. de azt is vedd észre hogy az ilyen emberek lenézik azt aki felnéz rá!
2015. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Egyébként utálom is a b*zikat.fff... hát a troll kommentjeiddel húzzál már :D


#2: Épp ez az, hogy én elég jó vagyok magamnak. Azt kell hogy mondjam, hogy szinte sikerült olyanra formálnom mindent: a környezetem, a személyiségemet,stb. hogy azt mondjam hogy most így minden jó."



A sors az majd megtalál.Ezt nem én akarom,hanem te akarod magadnak.És nem,nem vagy jó ember,csak egy utolsó homofób senkiházi vagy.


Miért utálsz másokat?Csak mert nem azt csinálják a hálószobában,amit te?


Atyaég.Kívánom,hogy a gyereked(isten őrizze szerencsétlen gyereket) legyen homoszexuális,és vállalja fel büszkén!!!!Remélem,hogy egyedül maradsz mindez után majd.


A jókívánságaimhoz:nálad mindenki jobb.

2015. ápr. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mi bajod van?


Tudod a homoszexualitás egy természetellenes dolog, egy isten elleni vétek.

2015. ápr. 6. 02:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Isten nem létezik, de ha igazi hívő lennél, akkor tudnád, hogy nagy betűvel kell írni a szót.
2015. ápr. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerinted tökéletes vagyok?


Nyílván a válasz: nem. Tehát én is hibázhatok, és tudom hogy nagybetű, de nem úgy írtam. Nem tudom miért kell mindenbe belekötni.


És ez miféle megállapítás, hogy nem létezik?


Nyílván mindenkinek joga van azt hinni, amit szeretne, de tudod ez ITT nem a véleménnyílvánítás helye, hanem kérdeztem valamit, és arra szeretnék választ kapni.

Köszönöm, részemről lezártam.

2015. ápr. 6. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!