Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg buta vagyok?

Tényleg buta vagyok?

Figyelt kérdés
Szakácsnak jelentkeztem, Mivel nem vagyok egy éltanuló, ezért szakmunkás iskolába. Mikor közöltem az osztályfőnökömmel, hogy hova vettek fel, azt mondta, hogy "Csodálkozok hogy egy ilyen hülye gyereket bárhova felvesznek" Nekem valahogy ez nagyon rosszul esett. Mert nem vagyok okos de eddig butának se tartottam magam.

2015. máj. 10. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Lehet hogy életed folyamán többszöröse fizetését megkeresed az ő szaros kis tanári fizetésének. Amúgy nem tudom mi az előzménye hogy a tanár így álljon hozzád, így nem akarok nyilatkozni.
2015. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ötödik óta, mióta az osztályfőnököm ilyen velem. Hetedikben olyat is mondott hogy addig megy amíg ki nem rúgat az iskolából.
2015. máj. 10. 10:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
...nekekm annak idején az arcomba vágta az egyik tanárom, hogy kisegítőbe vagyok való.... Azóta már egyetemre járok ;)
2015. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet mindenki zseni, a sikeres élethez pedig a magas IQ kevés. Az, hogy kit nevezünk okosnak vagy butának, nem csak az általános iskolai bizonyítvány függvénye:-)


Egy pedagógus szájából SOHA nem szabadna, hogy ilyen kijelentés elhangozzék, semmikor, de az amúgy is sérülékeny, kamaszkorban lévő gyerek felé végképp nem. Fel tudják az ilyenek fogni, micsoda rombolást okoznak ezzel egy kamasz önképében? Az egyik fiamnak hasonlóan idióta osztályfőnöke volt (a gyerek mellesleg 4,4-es átlaggal végzett egy erős gimnáziumban, most egyetemre jár), évekbe telt, mire úgy-ahogy kihúztam a kényszerképzetből, hogy ő hülye és értéktelen, a mai napig is önbizalomhiánya van.


Ne foglalkozz ezzel a kijelentéssel. A választott szakmád jó, önmagában az, hogy a tanulási képességeiddel tisztában vagy, pozitív, csináld végig a sulit és légy boldog!

2015. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

@10:53


Óóó ha tudnád hogy sajnos mennyi ilyen tanár van. Sok besavanyodott vén múmia, akik már tizen évek óta, vagy életükbe nem láttak f*aszt, és a gyerekeken vezetik le a frusztrációjukat. Tudok olyan sulit ahol a tanárok 80%-a ilyen...

2015. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nekem akkor is rosszul esik
2015. máj. 10. 11:06
 7/10 anonim ***** válasza:

11.04


A gyerek osztályfőnöke, akiről írtam, történetesen egy 30-as éveiben járó, fiatal férfi volt. Neki mit lehet mentségül felhozni?


Kérdező, elhiszem, hogy rosszulesett, de próbálj meg túllépni rajta. Az életben még sok hülyével, rosszindulatú, frusztrált emberrel össze fog hozni a balsors, meg kell tanulni ezeket ignorálni a lelki egészséged érdekében.

2015. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem baj, nemsokára ballagás és elkerülök innen
2015. máj. 10. 12:35
 9/10 anonim ***** válasza:
pedagógusként azt mondom, hogy az ilyen viselkedés egy tanár részeről elfogadhatatlan, viszont valamit muszáj volt kivégezned hogy ennyire nem szeret
2015. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő tanította aput is és hát apa nem volt egy mintagyerek
2015. máj. 10. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!