Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért változott meg a csoportt...

Miért változott meg a csoporttársaim viselkedése?

Figyelt kérdés
Eddig én küldtem el nekik majdnem minden jegyzetet, mert megkértek rá és én meg jólelkű vagyok. Viszont ha én kértem tőlük valamit, az nem igazán teljesült, vagy ha igen, csak többszöri felszólításra. Államvizsgák előtt úgy döntöttem, hogy senkinek sem küldök semmit, holott megvan kidolgozva, erre nekem esnek, hogy én milyen fösvény vagyok. Szerintetek ez jogos a részükről?
2015. máj. 13. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?? A leírtak alapján te változtál - jogosan. Nem ők. Amúgy az emberek ilyenek.
2015. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon el vagy tájolva, te változtál és nem őket. Mellesleg jól teszed, ha eddig soha semmiben nem segítettek, nehogymár még te tegyél szívességet, ezt megmondhatod nekik is nyugodtan.
2015. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*ők
2015. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!