Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan hívatták be a szüleimet?

Jogosan hívatták be a szüleimet?

Figyelt kérdés
Van a suliban egy bunkó lány.Mindenkit piszkál a hülye barátnőivel de főleg engem mert alacsony vagyok szeplős vörös fehérbőrű meg vékony stb.Tesi órán össze vizezte a a nadrágomat haza se bírtam jönni benne én meg idegességembe alá rúgtam ő össze esett és lefejelte a pad szélét és vérzett kicsit a szája aztán egyből ment rinyálni az ofőnek.És behívatták a szüleimet :/
2015. máj. 22. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
HA ilyen agresszív barom vagy, akkor igen, jogosan.
2015. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most beszélnek ofővel és félek hogy szobafogságot kapok tőlük mert igazgatói figyelmeztetőt is kaptam pedig nem akartam bántani.
2015. máj. 22. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

hehe, megérdemelte :D

de legközelebb, ha ilyen szituációba kerülsz, akkor ne így reagáld le, mindig légy te az intelligensebb

2015. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Legalább ezután kétszer is meggondolja, hogy mit csinál.

Neked kárt csinált, és még te kérj elnézést azért, hogy nem viselted el a terrorizálását?

Pszichopata qrva...megérdemelte.

2015. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

-.-......

Ilyenkor azt kell csinálni amit én!

Csesztetett engem is egy hülye gyerek,suli után megtéptem!*--*

És naháát nem kaptam se ofőit,se igazgatóit!^^

Otthon még a verekedést be is jelentettem,és meg is dicsértek!:DD

Nem azért mert szétrúgtam a seggét,hanem mert kiálltam magamért!Pénteken megint cseszegetett,akkor pedig elegánsan rutinból pofán vágtam!:D

Nem vagyok agresszív,te se vagy csak megvédted magad! A szüleid pedig biztos megértik!:)

2015. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!