Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Van egy idióta 5....

Mit tegyek? Van egy idióta 5. -es (fiú) azzal piszkál.

Figyelt kérdés
hogy még mindig ronda vagyok. én megy ugye 8.-os vagyok, és lány, és nem tudok mi9t reagálni rá. általában elengedem a fülem mellett, de így mindenki előtt megaláz, és olyan gyengének tűnök. viszont ha megütöm, félek hogy visszaüt, ami még cikibb, meg a végén én jövök ki belőle rosszul.
2015. máj. 26. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél róla tudomást vagy szólj neki vissza! Kérdezz rá h pont ő pofázik? Meg ezt az egészet poénra kell venni. Röhögni rajta/vele és beszólni neki!
2015. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Menjetek rá vagy 2-en vagy 3-man!

Verjétek szarrá és akkor pofázzon!

Ilyenkor csak az a megoldás!Tapasztalat!


13/L

2015. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én visszaadnám neki azt, amit én kaptam tőle. Vagy leordítanám a fejét a helyéről, vagy marhára leégetném fél suli előtt valamivel.

14/L

2015. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mondja egy fiú( de abba az az érdekes hogy facebookon meg tőlem kérdezi hogy mi is az új órarendünk,mert ő nem írta le,meg éjfélkor írja nekem hogy szia...ki érti ezt??
2015. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Olyat ne csinalj hogy nem veszel rola tudomast en ugyan fiu vagyok es engem sose piszkaltak , de ha latom hogy egy lanyt piszkalnak altalaba az ilyen kis fergeket jol osszeverem de szerintem azt csinald hogy szolsz neki vissza durvakat es majd befogja a nagy pofajat
2015. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja am 4 es válaszoló 14/F
2015. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hoppa 5 os válaszoló nem 4 es
2015. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!