Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ennyire zavaró hogy lóbolond...

Ennyire zavaró hogy lóbolond vagyok?

Figyelt kérdés
Jövendőbeli osztálytársam elkezdett piszkálni hogy lovas vagyok meg szeretem a lovakat... ennyire zavaró lehet ha valaki lovakról beszél? Mit csináljak?
2015. máj. 29. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg zavaró lehet, ha CSAK a lovakról beszélsz mindig.
2015. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 piriiiii ***** válasza:
100%

Tojj a fejére annak a jövendőbeli osztálytársnak.

De ne beszélj folyton a lovakról, mert az zavaró lehet egyesek számára. Keress hozzád hasonló lóbolondokat. :)

2015. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ha egyfolytaban arrol beszelsz es semmi masrol akkor valoban zavaro.
2015. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor zavaró, ha másról nem is tudsz beszélni.
2015. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne csak a lovakról beszélj,mert az tényleg zavaró.


Én meg imádom a kutyákat,nekem is van 2.De nem untatok senkit a kutyás sztoriaimmal,csak a kutyásokat :D Amúgy is egy nem kutyás nem értené amiről beszélek.Kutyás barátaim meg tudják,így nekik szívesebben is mesélek,meg szívesen is hallgatom meg őket :)


Így ha kérdeznek beszélek a kutyákról.De ha nem akkor csöndbe maradok.Ezer téma van még a világon.


Keress magadnak azért olyan embereket akik ugyan így rajonganak a lovakért,mint te. Viszont aki nem tart vagy nem szereti őket.Azoknak csak egy lóbolond leszel.

2015. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát ha valaki nekem a lovakról beszélne... hát nem tudom mi történne.

De ha nem beszélsz róluk akkor nekem mindegy mennyire imádod őket.

2015. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne feltétlenül kerüljön minden alkalommal szóba a lovas téma. Engem mondjuk csak a lószag zavar a lovas emberekben ha pl nem mosnak hajat lovaglás után. Hajlamos vagyok hányingert kapni.
2015. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én fiú létemre ugyancsak lóbolond vagyok, de nem beszélek róla olyannak aki nem ért hozzá, mert annak hiába mondom.
2015. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha más témáról nem is tudsz beszélni, akkor valóban kellemetlen tud lenni. Olyan környezetben ahol hasonló az érdeklődési kör ott nincs gond értellemszerűen, de akit nem igazán érdekel, lehet hamar inkább fárasztónak fogja találni.
2015. máj. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem borzasztóan idegesítenek az ilyen emberek.
2015. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!