Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanárnőben hogy lehet...

Egy tanárnőben hogy lehet ekkora gyűlölet? Ti is találkoztatok már hasonlóval?

Figyelt kérdés

Gyermeke van akit feltételezem hogy ellenünk nevel!

7 éves kisfia negatív,provokatív szavakkal illet engem mint szűlőt és gyermekeimet pl.hülye,boszorkány,sátánok stb.!Persze elengedem a fülem mellett mert mást nem tehetek.Az anyuka csak nevet ilyenkor ill. úgy tesz néha mintha megsem hallaná miket mond a kisfia!A fura az hogy vallásos keresztények!Ti mit tennétek a helyemben?


2015. jún. 8. 10:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tehát kiviszed a szemetet, és azt mondja rád hogy sátán vagy? Helyben röhögném ki az anyjával együtt, nem állnék le vitázni ilyen szellemi nyomorultakkal. Nem kell itt visszavágáson agyalni meg szorongani, a képébe kell röhögni és megvetéssel továbbsétálni.

Ha már mindenképpen le akarod magad alacsonyítani, akkor én elterjeszteném a szomszédságban hogy szektások.

2015. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék az ő szintjükre süllyedni így megpróbálok nevetni a dolgon ami azért lássuk be elég nehéz!
2015. jún. 8. 11:27
 13/13 anonim ***** válasza:

:D Ezt most elképzeltem.

Hát ha nekem ilyet mondana a gyerek, tuti vágnék valami szörnyfejet és elkezdenék morogni :D Ha már sátán vagyok :D

Vagy mondanám, hogy vigyázz, mert ha rossz leszel, éjjel előbújok az ágyad alól és elviszlek a pokolba :D

És még tudnám fokozni :)

2015. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!