Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az nagyon gáz, ha én leszek a...

Az nagyon gáz, ha én leszek a legalacsonyabb 9. -ben?

Figyelt kérdés

Más nem érezte furcsán magát emiatt?

Egyébként 166cm magas vagyok!



2015. jún. 17. 23:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, akkor sem gáz.

15 éves? Bőven fejlődésben vagy még.

Ennyi idősen én sem lehettem sokkal több (+2-3 cm), de én mindig is magasnak számítottam a többiekhez képest. Lány létemre, a fiúk előtt kellett állnom a tornasorban, utána pedig nézni, ahogy mindannyian leköröznek futásnál... Ennél gázabb szituba nem hiszem, hogy kerülhetsz! :D

Amúgy, ahogy észrevettem, manapság a fiúk alacsonyabbak, a lányok pedig nőni kezdtek, mint a gombák... Ez van.

Én lehet túl hamar nőttem meg, mert most 18 éves koromra, 170 cm vagyok már egy ideje (bő 1-2 éve), és nem csak, hogy utolértek, de be is előztek a többiek.

Egy biztató(nak szánt) sztori: osztálytársam, aki még 10.-ben is igazi kis "törpe" volt (kb. 160 cm), 11.-ben már fel kellett néznem rá, mert legalább 15 centit nőtt egy nyár alatt.

2015. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem ezt senkit nem érdekel :)
2015. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem.Most végeztél az általános iskolával,még nagyon sokat nőhetsz.Ismerősöm 15 évesen 168 volt,most 18 évesen 180.
2015. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Én 9.-ben csak 157 cm voltam :p

Most vagyok 172 cm 11.-ben :)

2015. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

150 cm magas, 16 éves lány vagyok, és most fogok 11.-be menni. Nem szeretem "magam" (értem ezalatt azt, hogy nem tetszem magamnak), de az egyedül, ami sohasem zavart - az a magasságom. Egyedivé és különlegessé tesz.:)

Persze, volt, aki ezzel próbált leszólni, de sohasem hatott meg.

Bármilyen hihetetlen, engem nem zavar, hogy mindig utolsó voltam a tornasorban.:))

A mi osztályunkban a 166 cm átlagosnak számít, van attól kisebb is, és magasabb fiú is, úgyhogy ne parázz.:)

16/L

2015. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Most volt beiratkozás,és hála istennek,láttam nálam alacsonyabb fiút! :DDDD
2015. jún. 27. 00:00
 17/17 anonim ***** válasza:
gyúrjál, sportolj :) az osztályomban van egy 160 centis srác, senki nem szólja meg mert karatés, és ha nem is magas, vállszélessége az van
2015. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!