Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szinte minenki az osztályomba Ak26 Mr.Busta Essemmet és még sok ilyenet hallgat... A többi az semmit nem hallgat én vahyok az egyedüli aki Punnany Massif,Hősök,Halott Pénzt hallgat amikor kint mondjuk hosszú szünetben zenét hallgatok oda jönnek a haverjaim és beleszólnak h mit hallgatok és h mit kéne...van 1 gyerek aki különösen bele pofázik mindig vissza szólok neki de nincs olxan amikor nem szólna bele ... Általába fülessel hallgatok zenét de amikor nem akkor se túl hangosan de ők persze mindig füles nélkül teszik .. A tanárok nagy részét nem zavarja csak az amit én hallgatok :') hosszú lett kicsit :S ha elolvastad akk köszi ^^ és a válaszz is ha küldesz :) 14 F
2015. jún. 22. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Kit érdekel? Hallgasd azt, ami neked tetszik. Milyen jogon szólnak be? Engem nem érdekel, más mit hallgat, én például rockot hallgatok.
2015. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne érdekeljen,azt hallgasd amit szeretsz.Ha pedig nagyon zavar szólj valakinek aki tud segíteni.
2015. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!