Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes felvenni a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes felvenni a kapcsolatot régi osztálytársakkal?

Figyelt kérdés
úgy értem olyanokkal, akik még általánosban voltak barátok, csak azóta nem beszéltünk, nem is hallottam róla/róluk. ez kb. 6 éve volt. ötlet?
2010. febr. 19. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Lesz öröm és csalódás vegyesen.
2010. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. Bár ez is egyénfüggő. Nálunk speciel senki nem keres senkit, mivel nem voltunk olyan jó és összetartó osztály. A fele elzüllött, alkoholista, vagy drogos, egy része elkurvult, vagy épp a gyerekét neveli. Alapjában pedig nem is voltunk sokan, de így nem igazán hiányzik a társaság.

De ha jó közösség voltatok, mindenképp érdemes egy jó kis találkozót szervezni.

20L

2010. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan mindenkinek az elérhetősége, de senkit se keresek... nincs már téma, de ha tényleg jó csapat voltatok akkor persze.
2010. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akivel akarod,azzal tartod úgyis kapcsolatot,és aki igaz barátod volt,az ma is az.Akire meg nem vagy kíváncsi,azt úgyis kerülöd.Egyébként,ha a közösség jó volt,és hiányoznak,akkor érdemes megpróbálni összehozni valamit.
2010. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem pont az a bajom, h. nem vagyok túl közösségi ember, nincs is túl sok barátom... osztálytalálkozó volt már asszem, csak nem tudtam elmenni rá...


iwiwet épp nézegettem, és rájöttem, h. jé tényleg ő még régen osztálytárs volt :) csak az a gond, h. nem om, h. milyen volt már a kivel milyen volt a viszonyom, és félek, h. lelkesen írok vkinek,aztán az meg elküld a francba :D

na mind1 lehet, h. azért megpróbálom...

2010. febr. 19. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szard le őket, ha ők nem keresnek, te se keresd őket, csak csalódni fogsz
2010. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is elgondolkoztam az utóbbi hetekben. Én viszont már 1992-ben végeztem. Az akkori osztálytársak nagy része elköltözött, családot alapított, megvan a maguk élete. Nekem az egyetem volt 6 éve, de nagy a távolság, ritkán találkozunk.

Én azt mondom, ha volt egy-két igazi barátod/barátnőd, abból nem lehet baj, ha megkérdezed, mi újság.

Ha párkapcsolat kialakítása miatt tetted fel a kérdésed, nehezebb a helyzet. Nekem is adott valaki olyan tanácsot, hogy az egykori társakba ne kapaszkodjak és egyetértek ezzel. Nem zárható ki, ha párt keresel, hogy be össze tudnak hozni egyik ismerősükkel, de ehhez jó adag szerencse kell.

2010. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!