Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az osztályban felkarolom...

Ha az osztályban felkarolom az elesetteket sose leszek igazán népszerű a menő lányok/fiúk körében?

Figyelt kérdés
Az elesetteken olyanokat értek, akiket mások legyökerkeznek, nyomiznak..
2015. júl. 10. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem leszel az, én ösztönből csinálom ezt, mégse vagyok egy menő gyerek, inkább egy nyomi...
2015. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem leszel "menő".


Neked kell döntened, hogy jó ember akarsz lenni, vagy menő.

2015. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez egy soktényezős kérdés. Alapvetően azt mondom hogy a menők kegyeiért se nagyon pedálozz, de a nyomikat se akard nagyon istápolni.


Nálunk gimiben azok a jól tanuló, országosan is jegyzett eredményeket elérő sportoló srácok, csajok voltak a legnormálisabbak, akik nem buliztak állandóan (többségüknek 15-16 évesen már komolyabb párkapcsolata volt), nem keresték az elismertséget a menőknél, de enélkül is meg volt náluk is a tekintélyük, nem hagyták a nyomikat bántani, de azért nem is haverkodtak velük sem.

2015. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a haláltól lennél te menő? ha? kinek képzeled magad? valami szuperhősnek ,vagy aki megváltotta a világot? álmaidban haver..
2015. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem leszel menő, de nyomi se feltétlenül. Karaktereden múlik.
2015. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A neked szimpatikus emberekkel barátkozz.Ne azért beszélgess,társalogj valakivel,mert nem olyan népszerű,mint mások (és te a "jó ember" segítesz neki) és ne is azért ne érdeklődj valaki iránt,mert attól mások viszolyognak.

Légy hű önmagadhoz :)

2015. júl. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is ezt teszem, és ettől én is a "bénák" közé tartozom, de lesz*rom, mert a "nyomik" lelkileg sokkal többet érnek mint a "menők"
2015. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!