Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kollégiumi ismerkedős napra...

Baboca_0413 kérdése:

Kollégiumi ismerkedős napra programokat tudnátok ajánlani? A többi lent

Figyelt kérdés

Augusztusban a kollégiumban szervezve lesz, ismerkedős nap az újonnan érkezőknek. Segítséget szeretnék kérni, hogy milyen programokat lehetne szervezni ami kicsit össze kovácsolná őket, illetve megismernék egymást.

Köszönöm előre is a válaszokat.



2015. júl. 20. 23:17
 1/1 Lau33 válasza:

Szerintem, jó, ha csináltok egy kisebb kirándulást, megnézitek a környék nevezetességeit, mit hol lehet találni. Nekem anno ez nagyon jó volt, mert bárhol képes vagyok eltévedni és örültem, hogy azért a fontosabb helyeket megtaláltam kezdetben.


Aztán lehet akadályversenyeket szervezni, ahol kell, hogy összedolgozzanak kicsit.


Zenei vetélkedő! Én nagyon élveztem annak idején! :D Kisebb csoportokat alkotva, régi zenészeket, dalszerzőket kellett felismerni diavetítőről, kaptunk zene részleteket, ahol szerzőt, címet kellett kitalálni. Aztán persze az éneklés sem maradt el. De, természetesen, ezt is kicsit megtrükközték, mint a popdarálóban. :D Tehát, egy kisebb részletet elénekeltek, majd folytatni kellett.


Esti csoportbeszélgetés a végzősök és elsősök közt. Ki, honnan jött, mit tervez, stb. Próbálj ki néhányat, remélem tudtam segíteni! :)

2015. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!