Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez milyen dolog...

Szerintetek ez milyen dolog volt tőlem?

Figyelt kérdés

Miután vége lett az érettséginek júniusban, egyből letöröltem facebookról minden iskolatársamat az ismerőseim közül, sokuk le is van tiltva, és kiléptem az osztálycsoportból is. Mondván, hogy úgyse találkozok velük soha többet.

4 év rossz bánásmód után úgy éreztem ezt kell tennem, amikor a nagy részük köszönni se volt képes nekem soha, még arra se méltattak.


2015. júl. 24. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

akkor sok értelme volt bejelölni/visszaigazolni...


a te dolgod, ha neked így jobb akkor jól tetted...


22F

2015. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2015. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A saját fészbukoddal azt csinálsz, amit akarsz, de felmerül a kérdés, hogy mégis mi a bánatnak voltak egyáltalán bejelölve?!
2015. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tőlem aztán nyugodtan.
2015. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak nem lehettek olyan bunkók ha visszaigazoltak és a csoportba is bevettek.
2015. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg mind rosszul bántak veled, jól tetted. Ha viszont, azt hiszed, hogy ez meghatja majd őket - szomorúak, vagy mérgesek lesznek rád - abban ne reménykedj, mert annyira a közösség peremére szotultál, hogy észre sem vennék.
2015. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!