Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A suliba volt egy nagy veszeke...

A suliba volt egy nagy veszekedesem tavaly az osztalyba?

Figyelt kérdés
Tavaly voltunk 5dik esesek es ossze vesztek velem az osztalytarsaim mert volt egy buta csoport en kiraktam hogy milyen zenet hallgatok es ramirt az egyik lany hogy ez a csoport nem azert van hogy szemelyes dolgokat rakjunk ki mikozben o magarol rakott kepeket a csopiba na es az egyik gyerek aki mellesleg ugy nez ki mint egy lany o le k******tt engem es azota is utal mindenki az osztalyban es azota mar 5szor lek******tt meg le r********tt engem nem tudom mert en nem vagyok k****s nem ugy oltozkodom de tenyleg nem ugy oltozkodom hogy mini szoknya meg minden hanem normalisan megirta az egyik lanynak hogy en milyen gaz vagyok hogy meg nincs es nem volt 12 evesem pasim ugylatom hogy ez manapsag ciki ha meg nem volt pasim...micsinaljak veluk????????????????meg 2 evig veluk kell tanulnom sulit meg nem tudok valtani mitcsinaljak veluk????

2015. júl. 25. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem menj aludni, mert így most nagyon fárasztó vagy.
2015. júl. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Elso nem kell gonoszkodni :)) kerdezo te pedig relax majd kialakul ezis olyan ma meg harag holnap meg puszi :)
2015. júl. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

őőőhmmm.. hol a mondat vége? xD

Még az a kérdőjel, pontosabban kérdőjelek is dísz jellegűek :D Nyugi van :) Nem kell sietni. Azt megértem, hogy elkezdted írni, de jó hogy abbahagytad :P Szerencse nem élőben hallgattam, mert azt hiszem vége nem igen lenne :D

Egy kicsit konkrétabban is megfogalmazhattad volna értelmes MONDATOKKAL! Így őszintén megmondom még1x nincs kedvem elolvasni. Erőm sincs hozzá...

Konkrétan a problémát nem értettem meg. Nekem annyi jött le, hogy kiraktál a csoportba egy zenét, amiért cikiznek téged és már ku****nak (fuck logic). Ezért állítólag az egész osztály utál. Na ezzel az a probléma, hogy egy osztály biztos nem fog téged csak azért utálni, és rosszba lenni veled, mert éppen a zenei ízlésetek nem egyforma. Ku**ázásról nem is beszélve! Itt más a probléma valós forrása. Ez ha valóban így van, akkor ürügy.

Az pedig nem ciki, hogy nem volt/van 12 évesen pasid.

Egyébként kommunikáció... próbálj kibékülni velük! Nem kell mindenkivel jóban lenned, elég ha találsz 2-3 fős baráti társaságot. Én is suliban volt olyan osztálytársam, akihez ha szóltam 500 szót akkor sokat mondok. Elvolt magának az ő kis társaságában és én is. Most nyári szünet van, lehet azóta felejtődtek a dolgok is. De ha ezen fogsz veszekedni, rágod magad emiatt, akkor viszont "sose" lesz vége.

És azt sem értem, hogy ha az egyik lány rád írt, hogy a csoport nem ezért van (eltekintve attól, hogy ő mit postol) ebből hogy lett osztály szinten veszekedés?

Az 1. hozzászólónak igazat adok. Most menj aludni, majd kelj fel és gondold át. Idővel amúgy szerintem megoldódik :)

2015. júl. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
a face öl butit nyomorba taszit
2015. júl. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!