Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy osztályba járunk. A...

Egy osztályba járunk. A fiúkkal jól elvagyunk de ők ketten mindig piszkálnak, csúfolnak, mi bajuk?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez van. jó .. hát az igaz hogy az a két fiú erős,izmos és ha egy rossz szót is szól valaki akkor megvan verve. és pl. ha nekem is beszólnak valamit én vissza szólok akkor (engem nem ütnek meg) fel borítják a padomat vagy kidobják a cuccomat az ablakon...de szerencsére 2 hónap és kilesznek rúgva a suliból :D
2011. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de itt nem olyan.egyfolytába..mindennap...mi bajuk?? már anyira elegem van legyszívesebben......a töbi sráccal tök jól kijövök...ezeknek mi bajuk??
2011. dec. 20. 16:15
 3/6 A kérdező kommentje:
hány éves vagy??
2011. dec. 20. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:
de jó is volt amikor ilyen kötekedő, magukat kemény legényeknek képzelő csírákat vertünk suliban:D
2011. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de mi bajuk?
2011. dec. 22. 13:10
 6/6 A kérdező kommentje:
???
2011. dec. 25. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!