Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ír ki aktívan?

Miért ír ki aktívan?

Figyelt kérdés
Facebook messengrren aktívak ír mikor nem is használom azt. Mi ez valami hiba? Mikor ír ki aktívak valakit? Gépen mindig azt írja hogy 1 perce voltam aktív mindig, telefonon viszont aktívak ír mikor nem is írok senkivel se.
2015. aug. 6. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg direkt van így, nekem is ki van kapcsolva a chat de szoktak látni elérhetőbe. Gondolom ezzel azt akarja az fb hogy egymásra írogassunk.
2015. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet de ez akkor is hülyeség így...
2015. aug. 6. 14:40
 3/4 anonim válasza:
Azért mert a messengerből nem tudsz csak egy féle képpen kilépni. Na, de az igen bonyolult. Viszont mindenkivel ez van, és ha be van kapcsolva a telód akkor alapból úgy érzékeli, hogy aktív vagy.
2015. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is van egy ismim, aki néha órákon át most aktív, közben nem válaszol az üzikre...
2015. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!