Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimi első napjára valami jó...

YouSayLuna kérdése:

Gimi első napjára valami jó tanács?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az az ismerkedős fajta, így még jobban izgulok a kelleténél.. Valakinek valami bevált tanács, jó ötlet?

2015. aug. 7. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Légy önmagad!
2015. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen, tényleg ez a jó, legyél önmagad. Nem kell hogy ismerkedj és eljátszd hogy mekkora közösségi ember vagy, de azért próbálj meg nyitottnak és kedvesnek lenni az emberekkel. Amúgy kb. az emberek 75%a úgy lesz mint te, a maradék 25 meg ismer majd 1 vagy 2 embert, és rajtuk fog lógni egész nap.
2015. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha van abban a suliban ismerős, akkor alakíts ki vele közelebbi kapcsolatot, legyél nyitott és nézz ki magadnak 3-4embert, akikkel majd barátkozni fogsz
2015. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez a kinézős dolog szerintem nem így megy, legalábbis nekem sokáig tartott amíg, jobban összebarátkoztam néhány osztálytársammal, és ez nem a kinézés alapján ment.

Az nem jó ha erőlteted, hogy mekkora arc vagy, tényleg legyél önmagad, próbálj beszélgetni azokkal az emberekkel akik szimpatikusnak tűnnek.

2015. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se vagyok azaz ismerkedős fajta, de elég sok ember lesz aki az és mindekihez elkezd beszélni, aki az osztályban van. Tapasztalat. :D
2015. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne taknyolj a lépcsőn. Nekem majdnem sikerült. :D
2015. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek.:))
2015. aug. 8. 22:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne késs :D Nem kell jópofizni.. legyél kiegyensúlyozott ;)
2015. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!