Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életem első randija lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első randija lesz a hétvégén! Nagyon izgulok! A tanácsaitokra lenne szükségem! Hogy kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igen, a kérdés egyértelmű! Életem első randijával állok szemben, ráadásul egy nagyon intelligens, okos, kedves és nem utolsó sorban gyönyörű lánnyal. Nagyon izgulok már napok óta!


Az elmúlt napokban bejártam a helyet, ahol találkozni fogunk. Spontán akarom, hogy történjen minden, de azért a biztonság kedvéért körbenéztem, milyen boltok, fagyizók, kávézók stb. van nyitva, hogy esetlegesen legyen azért "B" terv, ha netalántán valami nem a jó irányba alakulna! Tehát ha esetlegesen szürkülne a dolog, vagy bármi, akkor van úgymond egy fix pont, amiből el tudok indulni. Azt szeretném, hogy jól érezze magát velem! De ez még sajnos kevés!


Ennek a lánynak nagyon jóvágású, helyes fiúbarátai vannak, és sajnos nem tudom, hogy ezen fiúk közül hogy-hogy nem jött neki össze egyel sem, és velem miért jön el, ha ilyen fiúkkal van körbevéve! Néha úgy érzem a lánnyal, hogy minden rendben van, néha meg nagyon rám jön a para, hogy úgysem fogok tetszeni neki élőben, és hogy ennél ő jobbat tud találni, és erre is rá fog jönni!


Én azért hívtam el őt, hogy személyesen is megismerjem, és hogy megismerjük egymást. Nem szeretnék ajándékokat vásárolgatni, meg ilyenek, mert még egymás hangját sem hallottuk, és nem ismerem magunkat élőben - csak képen láttuk egymást!


De a lényeg, hogy nagyon nem bízom magamban! Barátnőm volt már több is, de randin még sosem voltam - főleg nem egy ilyen sokoldalú és színes lánnyal!


Nektek mik a tapasztalataitok? Hogy csináljam?Történeteket is szívesen olvasok, mert abból is lehet tanulni! :)


Fiúktól: Ti hogy csináljátok? Hogy győzitek ezt le?


Lányoktól: Ti mit néztek egy fiún ilyenkor? Mire figyeljek?


Tudom, magam kell adnom! Ezt is fogom tenni, de nem is akarom elrontani az egészet! :S


23/F



2015. jún. 18. 20:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudod nevettetni akkor már jó irányban vagy. Vagyis nálam tuti. 18L
2015. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nálad jó irányban vagyok?

Köszi.:)

2015. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
:D Tudom, hülyén fogalmaztam :D
2015. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hülyén.Egyszerübb lett volna azt írnod, hogy kegyetlenül helyes vagyok.
2015. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
ha már ilyeneken agyalsz az régen rossz szerintem
2015. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Megnevettetni eddig is megtudtam, de ez mind-mind kevés ahhoz, hogy sikeres legyen! És azt is tudom, hogy régen rossz, ha ilyenen agyalok! Pont emiatt írtam ki a kérdést! A többieknek is köszönöm a válaszukat!
2015. jún. 18. 21:04
 7/20 anonim ***** válasza:
Érdeklődj róla,ha nagyon beszédes hagyd, hogy beszéljen. Dicsérd de ne nyalizz neki. Mesélj vicces sztorikat. Legyél udvarias. Ha bementek valahova nyisd ki az ajtót az rettentően jól tud esni egy lánynak. :) sok sikert a randihoz! Remélem segítettem egy kicsit és legyél ügyes :)!
2015. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm szépen a válaszod továbbá a jókívánságokat is! :) Csak az izgalom és a félelem az, amit nem tudok legyőzni! :/
2015. jún. 18. 21:38
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
El fogod baszni, már bocs. És tudod miért? Mert már most kész vagy lehozni a csillagokat az égről neki, az ilyen hozzáállás pedig sose jó ómen egy nőnél. Ő látni fogja rajtad, hogy úgy tepersz, mint Lance Armstrong a finisben, ezt látva pedig ő arra fog gondolni, hogy egy végtelenül szánalmas görcs vagy, aki annyira elkeseredett, hogy még vért is hajlandó izzadni. Ne értsd félre őket, megvan a helye és az ideje az ilyen csaholásnak, nagyjából az első szex után, egészen addig egy laza közöny érzetét kell fenntartanod, mert amint érezni kezdi, hogy nem érdeklődsz utána, ő ezt egy kihívásnak veszi és el akarja érni, hogy érdekeljen téged, persze mindezek mennek a levesbe, ha mellette nem ütsz meg egy bizonyos standardot külsőleg, bár ez nem túl nehéz. Felteszem te azt gondolod, hogy látván az igyekezeted majd meglágyul, de had pukkasszam ki a rózsaszín lufit és had csapjam agyon a pillangókat a gyomrodban, ugyanis ez nem így van. Távolról sem. undorodni fog tőled, ha meglátja, hogy ennyire sikeres akarsz lenni nála, mert ez egy kutya mentalitás, az ismerkedés szakaszában macskának kell lenned, azaz érdektelennek és távolságtartónak.
2015. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Épp ezaz, hogy nem akarom a csillagokat lehozni neki! Csak annyit akarok, hogy jól érezze magát velem, és én is vele! Nem akarok felesleges bakikat!


És akkor vegyük egyszerre az én, illetve a te variációdat: Akkor hol a jó megoldás? Az, ha bunkó vagyok? Ez nem én vagyok! Ha kinyalom a valagát? Az sem én vagyok! Csupán a hangulatot szeretném a legjobb irányba terelni, és (ismételve magam) a legkevesebbet bakizni! Elvégre idegen vagyok e téren.

2015. jún. 18. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!