Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolát váltottam, és az új...

Iskolát váltottam, és az új osztályba, hogy illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
Nehézségeim vannak a beilleszkedéssel,mivel autista vagyok. Egyetlen egy barátom van az is a szülők révén, amúgy nem lenne. Zárkózott ember vagyok, nem sokat beszélek, visszahúzódó vagyok, feszült vagyok az emberek között. Mindig az jár a fejemben, hogy most mit gondolnak rólam. Nagyon félek az új osztálytól.Előző sulimban csúnyán kiközösítettek! Én, csak annyit kérek, hogy hagyjanak békén. Magamtól nem megyek oda senkihez. Ha odaülnek hozzám feszült leszek, és igen-nem válaszokat adok az illetőnek. Nagyon félek! Itt is kifognak közösíteni?

2015. aug. 8. 02:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Chris felton nagyon megesett rajtad a szívem, hogy ilyen hülye vagy , ja várj... mégsem! :D Szövegértéssel még mindig problémáid vannak, ahogy látom, mert még mindig nem a kérdésre sikerült válaszolnod. Szövegértést nem tanították ennek a szegény gyermeknek, jaj istenem...:O
2015. aug. 9. 13:05
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen,ez is a tanárok hibája látod,azóta is hulye vagyok miattuk
2015. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

No para.

Én is most fogok új suliba kerülni, egy teljesen új osztály azert csak 8 évet lehúztam a régivel. :(

Utált ott is mindenki, de néha osszejartunk bulizni, itt senkit bem fogok ismerni, 30 fiú osztálytársam lesz kb 2-3 lány.

Mindig is beilleszkedési problémákkal kuzkodtem, egy durva bőr betegségem van ami miatt mindenki leprásnak csúfolt a másik suliban.

Nagyon kikozosistettek, ők már 5.-es koruk óta pialtak, én meg nem, az osztály 3/4-w cigizett, én nem, nagyon kilógtam a sorból.

Az osztályból 2 barátnőm volt

2015. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Véletlen elküldtem a választ, nem fejeztem be.

Szal a 2 bnőm is fogyatékos volt.

Nehezen közeledem az emberek felé, oknélkül nem bántok senkit, ha felhúzom magam közveszélyes vagyok.

Mindenhez van hozzászólásom, mindenből viccet csinálok, mindenen poénkodom, ez nálam egy akaratlanul is előjövő pótcselekvés, így probalom felhívni magamra a figyelmet, sikertelenül.

Nagyon Félek a sulitól, de egy normális barátnőm el fog kísérni a sulid ismerkedős napra

2015. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kérdésedre nem valaszoltam, de ne aggódj! Hagyd, hogy sodorjon az ár!

Ha vki odamegy hozzad ne Gyere zavarba, csak természetesen, nem fog senki kinevezni, vagy funyolodni elsőre.

2015. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kijavítom az előzőt!

*Kinevetni *Gúnyolódni

Üdv: Egy nyelvtan tanár!

2015. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Már tudom mi a bajod

ez vagy -szociofóbia



[link]

2015. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a tanárok miatt lennél hülye...

Kérdező, a fentebb említett barátodtól nem tudsz segítséget kérni amellett, hogy itt is írnak? :)


Nem mellesleg elég gáz, hogy képesek azért bántani, mert zárkózott vagy, keveset beszélsz. Nem mindenki érzi úgy, hogy mindig beszélnie kellene...

2015. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! 13-as Én nem sokat beszélek, de próbálok én is mindenből poént csinálni! xD Sok viccet olvastam/olvasok.
2015. aug. 21. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!