Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit javasoltok? 14/F

Mit javasoltok? 14/F

Figyelt kérdés
Hali, most megyek 9.-be, es hat "uj elet" var ram. Az a problemam hogy 186 centi letemre mondhatni dagadt vagyok. 80 kg vagyok de a hasamon jo nagy "hurkak" vannak :(. Es anyukam nem engedi hogy edzoterembe jarjak mert a gyogytornaszom (gerincem miatt) azt mondta hogy meg nonek a csontjaim addig ne, mivel az is a dolgunk hogy nyujtsuk az izmomat.... Es hat tetszeni szeretnek a lanyoknak. Nem akarok valami nagyon izompacsirta lenni de azert legyen valami rajtam, meg ha nem is de adjam le a rajtam levo felesleget. Milyen gyakorlatok tudtok javasolni itthonra ? Igaz hogy most a nyaron 6+ orat gepezek meg nem nagyon mozgok de ezen valtoztatni szeretnek

2015. aug. 11. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
futás, felülés, fekvő, hassprés,
2015. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A futás talán a legjobb ilyen célra. Nagyon jól kondiban tudod tartani magad vele.(ráadásul ha zenét is hallgatsz közben kellemes kikapcsolódás is lehet) Ha nem is szeretnél kimozdulni otthonról, akkor az előző válaszból találsz tippeket. Hajrá!
2015. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Semmit nem javaslok ,maradj dagi
2015. aug. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!