Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 9-be megyek. Hogyan érhetném...

9-be megyek. Hogyan érhetném el hogy majd ne piszkáljanak az osztálytársaim? Biztos majd kínézetem miatt fognak csúfolodni. Az egyik akit ismerek mindig beszologat hogy na Megjött a rémálmom meg ilyesmiket mond. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#iskola #piszkálodások.
2015. aug. 28. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg felnőtté válnak.
2015. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

4 év is kevés lenne nekik..szval. Föleg a kis Baji Erikácskának! 👊

De szétverném..😂

2015. aug. 28. 19:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Nézd őket levegőnek. Akkor leszoknak a piszkálásról.
2015. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni, esetleg olyan infókat nyomozol ki róluk amik égőek lehetnek nekik. Pl. vetkőzik webkamerában vagy ilyesmi.
2015. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sokszor lehordanak l*zb*nek meg r*b@ncnak, kur@nak. Meg kavarják a szart. Én kicsit visszahuzodobb vagyok de Ennyi. Ja meg tesin lögdösnek..es most 4 evig ujra kikell bírnom oket. ☹
2015. aug. 28. 19:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Simán megtaláltalak titeket facebook-on, nem volt jó ötlet neveket is írni.. Amúgy nem vagy csúnya, a képed alapján, nem értem, hogy miért piszkálnak. Ne foglalkozz ezzel a lánnyal, majd megunja.
2015. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Igen tényleg nem kellett volna neveket ki írni.

Ő Sosem unja meg, főleg hogy most már a többiek előtt fogja játszani az eszét. Sokszor berém rúgott szünetben, hiába szóltam vissza szépen, csak jobban folytatta. :(

2015. aug. 28. 19:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha amúgy a kinézeted nem ad rá okot hogy szekáljanak,akkor csak azért lehet mert gyengének látnak..tudod,kinéztek maguknak. Meg kell mutatnod hogy te igenis erős vagy..a módját viszont neked kell tudni :/
2015. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi. 😊

Hasznos tippek, tudom első óta így van, de xy illetőnél nincs határ, ő az aki valamiért célpontnak tekint rám.

2015. aug. 28. 19:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Ennek az Erikának olyan feje van, mint a támadó menyétnek, már nem azért.
2015. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!