Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Holnap szerintetek mehetek...

Holnap szerintetek mehetek farmer térdnadrágban évnyitóra? Vagy nagyon lecseszhetnek érte?

Figyelt kérdés
A frásznak van kedve egész nap hosszú nadrágban ülni a 32 fokos osztályteremben... Ráadásul vagy fél 3-ig tuti bent leszünk, a suli jó szokásához híven.
2015. aug. 31. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Ki nem sz**ja le, hogy lecsesznek-e? :D

Menj abban, amiben jól érzed magad.;)

2015. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél hosszú nadrágot.
2015. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Teljesen tanároktól függ, például régen (mármint tavaly :D) engem kinyírtak volna. De igazából teljesen iskola függő.
2015. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én még ebben a rohadt melegben is fel fogok venni szerdán egy hosszú fekete farmert és egy inget max. feltűröm az ujját, pedig én egyetemre járok. :D Bár én hosszú nadrág párti vagyok ma is abban voltam, de h.nap rövidben megyek, szóval évnyitóra hosszút vegyél. :D
2015. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az évnyitóra hosszúban mégy, utána a wc-ben öt perc alatt átveszel egy rövidet. Én így szoktam :-)
2015. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát sajnos pedig lesz még az életben olyan esemény, amikor hosszú nadrágban kell lenned ilyen melegben is :/ Egyes alkalmakkor meg követeli az illem, ilyen pl. az évnyitó is. Hidd el, a lányoknak sem élvezet a zárt tűsarkú cipő. Persze te tudod, hogy mennyire veszik ezt szigorúan az iskoládban, de nagyon nem lenne illő farmer térdnadrágban megjelenni.
2015. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Francba :( Na mind1, legalább most 1x nem én leszek a huligán. De csak most az egyszer, he-he.
2015. aug. 31. 22:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem huligán leszek te hanem egy kis gyökér. :D :DDDDDDDDD
2015. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha farmer akkor fekete,én mindig abba mentem.Azt nem szóltak le.
2015. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Sulifüggő :D

Én ma évnyitón ünneplő gatyában, ingben, nyakkendőben és egy mellényben voltam 5 órát. De engem nem zavart annyira ;)

m

2015. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!