Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha az osztálytá...

Mit csináljak, ha az osztálytársaim már az első napon kötözködnek? (11. osztály)

Figyelt kérdés

Szóval pár gyökér ezen a napon ahogy szokásuk elkezdtek próbálgatni mindenféle módon megalázni meg ilyesmi. Ráadásul az osztályfőnök nem is tesz ellenük semmit mikor az a dolguk...

Nyílván menőnek hiszik magukat, csak mert úgy néznek ki mint a rossz homokosok és nekem vannak barátaim meg barátnőim szóval nem is vagyok az a lúzer fajta. Csak ők állandóan fényképeznek engemet, kajával dobálnak meg akár tanórán hangosan is beszólnak nekem mikor a tanár beszél. Ami elég nagy tiszteletlenség nem csak velem, hanem az osztálytársakkal és a tanár ellen is.

De az osztályfőnököt nem zavarja az, hogy ők mindenkit piszkálgatnak.

Milyen megoldások vannak:

1) felvételt gyűjteni, hogy ők zaklatnak és zsaroljam őket azzal, hogyha nem fejezik be akkor eljuttatom a rendőrségre ésha elvennék a telefonomat feleslegesen, mert akkor a gépemen van egy másolat és ilyesmi

2)Próbáljam megmutatni, hogy nekik egyre kevesebb a barátaik, mert nem menő dolog csak úgy zaklatni bárkit is

3)Szerezzek kigyúrt barátokat és közösen szétveretni őket nyílvánosan ameddig csak kedvem támad

4)egyéb módszer

A figyelmen kívül hagyás az hiába van, mert akkor ők még úgyis megaláznak sőt büszkén élvezik, hogy van egy ember aki nem védekezik...

Egyébként 9. vége óta ezt csinálják és még máig nem unták meg, szóval nem tűnik annyira irigylésre méltó életűeknek, mint amennyire beállítják magukat.



2015. szept. 1. 16:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Már rég nem az mivel a viccelődés és a zaklatás között van különbség. Nem azt mondom, hogy senki sem gúnyolhat ki engemet vagy esetleg egy-egy tréfa vagy ilyesmi, de ez már több a soknál.
2015. szept. 1. 18:10
 12/19 anonim ***** válasza:
Igazából ezek ellen nincs ellenszer. Kerülni kell őket. Vedd magad körbe barátokkal, ha teheted és akkor nem vagy olyan sebezhető. Ha látják, hogy 3-4 ember körbevesz és beszélgetsz, akkor maguk között pusmoghatnak, de nem fognak merni beszólni. Így pedig csak-csak lekopnak.
2015. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát, ha barátokkal vagyok körbe akkor meg úgy is bemernek szólni
2015. szept. 1. 20:15
 14/19 anonim ***** válasza:
Szólj vissza, ne hagyd magad.
2015. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én nekem ma az a módszerem, hogy amit sértésnek szán úgy veszem, mintha bókolna...Ha meg valami cikit kérdez amire tudja, hogy őszintén válaszolok akkor meg elmondom, hogy szerintem nem az, mert én döntök az életemről
2015. szept. 2. 19:45
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez is egy megoldás.
2015. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Most ott tart a helyzet, hogy az osztálytársak segítenek megtorolni őket, de nagyon ők sem mernek személyesen, hanem figyelmeztették az ofőt, hogy nagyon rámszálltak.

Úgy volt, hogy volt egy nagyobb balhé ahol videózás és minden volt és óraután megkérték, hogy tanúskodjak ellenük az ofő előtt én meg nagyon nem akartam tenni semmit sem, csak néhány dolgot mondtam el.

2015. szept. 7. 15:52
 18/19 anonim ***** válasza:
basz le egyet a legnagyobb pofájúnak
2015. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Mint Peter Parker az amerikai iskolában. Van barátja (Harry Osborn) egy barátnője (M.J. Watson) vannak lúzerek és nyertesek, erről szól az élet! (this is all is life about)
2017. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!