Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A ti sulitokban se énekli...

A ti sulitokban se énekli senki a Szózatot és a Himnuszt?

Figyelt kérdés

Évnyitón olyan fura volt, hogy 1-2 tanár kivételével senki nem énekelte nálunk :/ Sőt, egy csomó gyerek ott beszélgetett meg röhögcsélt is...Szerintem ez kicsit ciki, hogy egyesek még ennyire sem tisztelik a saját nemzeti Himnuszukat, hogy legalább az a 2 perc alatt, amig sl a zene, ne pofázzanak meg vihorásszanak. És nálunk általánosban az volt a szokás, hogy mindenki énekelte ezeket, különben jó nagy leb szást kapunk a tanároktól, hogy miért nem éneklünk, nem szégyelljük-e magunkat.

Nem kötekedésnek szánom amúgy a kérdést, csak szerintem ez pofátlanság és engem valahogy elszomorit egy kicsit ez a dolog xd Szóval más iskolákban is olyan, hogy elinditják a Szózatot meg a Himnuszt és az egész iskolából kb 2 ember énekel vagy legalább tátog, a többiek meg csak állnak ott fapofával vagy beszélgetnek?


2015. szept. 2. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Aha :D
2015. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem a két kezemen meg tudnám számolni hányan énekelnek. Én se éneklem, csak magamban, mert szerintem nem tudok ilyen jól énekelni és nem tűnne el a hangom a többieké közt mert nem nagyon van többiek:D De nálunk nincs pofázás. Aki nem énekel az kibírja azt a 2 percet csendben legalább.
2015. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
majd ha lesz miért újra büszkének lenni erre az eladott,elárult,gyarmatosított sza-rra,akkor majd énekelem.
2015. szept. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk sem énekelte senki. Jelenleg nem úgy áll ez az ország, hogy büszke lehessek rá, hogy magyar vagyok.
2015. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!