Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beszédtechnika órából adódó...

Beszédtechnika órából adódó kérdés?

Figyelt kérdés
Ha éppen bemutatkozást tartanék egy teremben, ahol Te is bent ülsz, milyen érzéseket/gondolatokat váltana ki belőled, ha megjegyezném a bem. Során, hogy képes vagyok gyorsan ráhangolódni másokra/gyorsan kiismerem őket? Ellenszenv, szimpátia, vagy valami más? Miért?
2015. szept. 20. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit úgy őszintén szólva. Nem is gondolom, hogy bármit ki tud váltani ez a mondat.
2015. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A "képes vagyok gyorsan ráhangolódni másokra" pozitív, nyítni kész emberre utal, a "gyorsan kiismerem őket" viszont negatív, lenézö hangulatú
2015. szept. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
[irony on]Egyfajta "Taníts mester!" érzést váltana ki belőlem.[irony off]
2015. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tennél, hogy az én külsőmmel szöges ellentétben álló belsőmet milyen hamar ismernéd ki. Talán próbára is tennélek.
2015. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na itt egy nagyképű majom, aki azt hiszi kiismerhet bárkit is. Ki az a bolond, aki ilyen fekete-fehéren látja a világot? Nézzük már meg..


Innentől két út lenne.

Az egyik az ásítás.

A másik, hogy felkeltenéd a játékszenvedélyemet és játszanék Veled mint macska az egérrel :)

2015. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Miért lennék majom, s nagyképű?:O Indokold már meg...

A másik, amíg én nem sértegetlek, neked sem kellene.

A kérdésre válaszolj.

Amúgy meg nem feltétlen rólam van szó...

2015. szept. 21. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Ki sértegetett? :D


"Ha éppen bemutatkozást tartanék egy teremben, ahol Te is bent ülsz, milyen érzéseket/gondolatokat váltana ki belőled, .."

Számodra gond, ha a kérdésedre őszintén válaszolnak? Az őszinteség általában nem sejhajnyalás, de nem is feltétlen sértés. Ha ismered az embereket akkor ezt biztos tudod :)


Aki azt hiszi, hogy kiismerhet egy embert, aki állandóan változik, különböző események érik és ettől rengeteg féle érzései vannak amiknek legfeljebb a kivetülését látod, míg nagyon sok gondolatát soha el nem árulja az szerinted mennyire reális? Az szerinted mennyire egysíkúan, gép-szerűen és kategorizálva nézi az embereket?

Az egyik ember ugyanazt a viselkedést egyszerű visszahúzódásnak, míg a másik fennhéjázásnak látja. Akkor hogyan ismered ki őket? Aki ilyet mond annak ajánlom figyelmébe Szent Pál levelének igen ismert idézetét arról, hogyan is látunk...

2015. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!