Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Suliban melegnek hisznek,...

Suliban melegnek hisznek, pedig állatira nem vagyok az. Mit tudnék visszaszólni az illetőnek, hogy ne tudjon rá mit mondani?

Figyelt kérdés

Osztálytársam jó viccnek találta hogy melegnek/b*zinak szólított,most meg már a suliban olyan emberek hiszik azt hogy meleg vagyok,akiket nem is ismerek. Valamivel szeretnék visszaszólni az illetőnek amitől kissé visszariad a szekálastól.

Nem vagyok valami erős alkat,szóval nem nagyon akarnám megütni az illetőt.

Anyád olyan...

Olyan csúnya vagy...

beszólások kíméljenek.



2015. szept. 30. 18:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

azt nem kell terjeszteni, hogy Gipsz Jakab a párod (aki kezdte az egészet), de azt azért egy kacsintás kíséretében simán vissza lehet kérdezni, ha hallod valakitől, hogy "és szerinted G.J. ezt honnan veszi?"


így nem mondasz senkiről semmi rosszat, nem tagadsz kétségbeesetten... lényegében semmit nem csinálsz, csak hülyét az osztálytársadból.

2015. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"es teged ez miert izgat, talan partnert keresel?" kerdessel vagj vissza. :)
2015. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elöttem válaszolo szöveget igy irnám : Partnert keresel ? Rosz helyen jársz.
2015. okt. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!