Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek van olyan tanárotok...

Találdki? kérdése:

Nektek van olyan tanárotok akit a világon a legjobban utáltok?

Figyelt kérdés
Nekem a rajztanárom mocsosan beszél és elmondhatatlanul tróger a diákokkal ! Legszívesebben *&%$#₩Ž₹¤₪{﷼฿]§ csinálnám vele.

#rossz #utálat #tanár(ok)
2015. okt. 6. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a tesitanáromat utálom ( aki egyben az ofőm). Nagyon nagyon rosszul bánik az osztállyal és észrevehetően kivételezik.

Tesi órán folyton szid,hogy miért nem futok gyorsan,miért nem tudom felhúzni magam.

2015. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
szóval akkor most mit is vársz tőlünk, válaszolóktól? "igen, volt." vagy "nem, nem volt."? mitől lenne az jobb neked? ne haragudj de nem értem a kérdésed lényegét :D
2015. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
angol tanáromat ,kertitörpe
2015. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A mostani sulimban normális tanárok vannak, de általánosban volt több nyomorék is -.-

Egyszer volt egy tesitanárunk, aki egy idegbeteg nőszemély volt, olyanokat várt el, hogy 12 perces futásnál 12 perc alatt fussunk le 30 kört, aki ennél kevesebbet fut, az 4-es, asszem 25-ig adta meg a 4-est, aztán 20-ig 3-as, 15 2-es és annál kisebb elégtelen. Én eleve le se birtam futni egy huzamban 12 percet, vagy csak nagyon lassan, de úgy meg nem lett meg a 15 kör se azon a bazi nagy udvaron, ahol futni kellett..Ráadásul engem valamiért nagyon utált és úgy volt, hogy mindig, mikor elfutottál mellette, be kellett kiabálni, hogy hanyadik körnél jársz. Én meg egyszer a 12 perces futásnál tökre örültem, hogy talán meglesz a 15 kör 2-es és közbe a tanár ott kiabálta, hogy még fél perc van hátra, én meg elfutottam mellette és mondtam, hogy 14, gondoltam azt az egy kört lesprintelem fél perc alatt. Erre az az idióta közölte velem, hogy 34 gyerekből képes volt külön számon tartani engem és számolta is és én még csak a 12.-nél járok..És persze igy 1-est kaptam...

Meg volt egy férfi tanárunk, aki mindenkivel bunkó volt, látszott rajta, mekkora örömöt okoz neki, amikor kiabálhat egy gyerekkel. És nálunk általános iskolában a 3. 15 perces szünet udvari szünet volt, vagyis minden gyereknek ki kellett állnia 15 percre az udvarra. És egyszer pont tél volt, -20°, senki nem akart kimenni a hidegbe, hogy megdobálják őket hógolyóval. Én meg aznap pont nem vittem magammal semmi kaját se, otthon nem is reggeliztem és igy 3. óra után már eléggé éhes voltam és gondoltam, inkább beállok a büféhez venni valami kaját, mint hogy odakint fagyoskodjak negyed óráig. Erre az a hülye farok odajött és megkérdezte tőlem meg barátnőmtől ordibálva, hogy mit ácsorgunk ott, menjünk kifelé, mondom szeretnék venni egy melegszendvicset, mert nincs nálam kaja és éhes vagyok. Erre elkezdett velem üvöltözni, hogy én ne pofázzak neki, takarodjak kifelé az udvarra. Mondom jól van, kimentünk, majd be is csengettek, szóval jöttünk befelé, én meg gondoltam, gyorsan megveszem most a szendvicsemet a büfében és megeszem, amig nem jön a tanár. Erre ahogy odamentem a büféhez, megint ott termett az a bnzi és elkezdett rángatni, hogy már becsengettek, mit képzelek magamról, én meg már rohadtul ideges voltam és én is ordibálni kezdtem vele, hogy b/sszameg, ő küldött ki szünet előtt, akkor most hadd vegyek már magamnak egy tetves szendvicset. Erre még hangosabban kezdett velem üvöltözni, hogy mindjárt felpofoz meg beir egy szaktanárit, kinek képzelem magam...

Azt az embert én nem is engedném gyerek közelébe. 17l

2015. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én az ált sulis infó tanáromat utáltam, mert mindenkivel ordibált ha valamit nem tudott. Minden egyes óra előtt gyomoridegem volt annyira utátam bemenni az órákra. A sulis számítógépek már az akori időkben is réginek számítottak(10éve). Volt, hogy magától összeomolgatott ,lefagyott és mivel nem mentegettem mindig elveszett az addigi munkám, majd óra közben rámfogta, hogy sz.rt se csinálok.

De aztán szívinfarktust kapott és többet nem jött vissza tanítani (mi meg is beszéltük néhányan, hogy szörnyű dolog a szívinfarktus, de örülünk neki, mert így nem tanít, és nem volt lelkismeretfurdalásom ezt kijelenteni, és most sincs). Néhány év múlva pedig meghalt.

2015. okt. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kérdésem lényege az hogyha van-e olyan tanárod akit utálsz és mért? Mert a kérdés alatti szövegben leírtam hogy nemem is van. Szóval? Nyugottan írjátok meg mert ebből is látszik hogy milyenek a tanárok többsége. Amugy köszi a kommenteket!
2015. okt. 8. 06:18
 7/9 anonim válasza:
A matekot nagyon utálom:(
2015. okt. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy utálatos nyelvtan tanárom van, és vele indul minden kedd és péntek reggelem......

Az is állandóan kiabál, vigyorpgva beírja az eggyeseket, és akkor jön azzal a dumával, hogy ő neki nem jó rossz jegyet adni......

Közbe meg az öfőnk minket szid le hogy milyen rosszul viselkedünk......pedig a mi nyelvtancsoportunkba, mindenkinek van legalább egy beírása tőle, persze a kiskedvenceknek nem.....

2015. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a matek és kémia tanáromat utálom, mindkettő tantárgytól és tanártól hányingerem van. A matek tanár azt mondja állandóan, hogy nem szereti beírni az egyeseket, holott minden órán kioszt min 3-at. Azt beszélik többek, hogy magánéleti problémája van és másokon veri le.

Kémiát azért utálom, mert nem tanít semmit és olyan teszteket ad ki amit át se néztünk. Röhögcsél, vicceket mond az órán, nem tanít semmit, aztán egyik napról a másikra hopp...felad 30 oldalt.


Na az ilyenek utáltatták meg velem a tanári munkát. Mert a tanári szakmából nekem kb. ez jött le. Mert ha egy tanárnak valami problémája van, esetleg kipécéz magának téged, az egész életedet és jövődet tönkreteszi. Csak a két legbrutálisabb tanárt írtam le, mert ha leírnám az összeset 3-szor hullna ki a hajam és 2-szer visszanőne. Mert a mi iskolánban jóformán ez majdnem mindenkire igaz.

2015. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!