Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyenért szólhat a tanár? Ha...

Ilyenért szólhat a tanár? Ha igen milyen hangnemben teheti meg?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok. Otthon úgy szoktam meg, hogy bugyiban és pólóban alszok, nappal felveszem a tangát, de aludni hagyományos bugyit veszek fel. A kollégiumban ha este lemegyek veszek fel egy rövid nadrágot, tegnap este az történt, hogy mentem WC re, ami a folyosó másik végén van, amikor megláttott a tanár. Nem szólt semmit, hanem ma reggel fennhangon a reggelinél odajött és megszólalt, hogy jó lenne, ha eggyesek nem mutogatnák esténként a s()güket, mert senki nem kíváncsi rájuk. Valahogy nekem ez nagyon rosszul esett, mert senkinek nem mutogatom magam. A fiú kollégiumot meg elválasztja a konyha.

2015. okt. 13. 09:37
1 2
 11/19 Xyrot ***** válasza:
100%
Akkor valóban vehettél volna fel egy nadrágot. A hangnem az így sem illett..egy tanár tudjon azért viselkedni illedelmesen!
2015. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ott helyben egyett kellett volna érteni vele és megkérdezni ki volt az, mert téged érdekelne és beszélnél vele, többé ne csináljon ilyet.
2015. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%

Nem volt igaza a tanárnak, mert én pl kíváncsi lettem volna a popsidra!

Amúgy nem értek vele egyet, mert nem ilyen hangnemben és módszerrel kellett volna közölnie a dolgot. Nem kellett volna megaláznia (annak ellenére, hogy a többiek nem tudták kiről van szó), egyszerűen csak félre kellett volna hívnia és megmondani, hogy Xénia, nem akarok belőle ügyet csinálni, de ha legközelebb kimész akkor légyszíves vegyél fel nadrágot is.

2015. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az OK hogy szól, de az hogy mindenki előtt mondja, az azért nem volt szép.
2015. okt. 13. 14:52
 15/19 anonim ***** válasza:
62%
Te is kvázi mindenki előtt mutogattad a segged, akkor miért vagy felháborodva? :D
2015. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez egy kollégiumban totál apróság, igazán túlléphetnél rajta.
2015. okt. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem mutogattam a fenekem, csak wc-re mentem.
2015. okt. 13. 16:11
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
Elobb azt irod nem latjak a fiuk, aztan azt hogy "tanar". Hat akkor vmi masik nemu megis latta...
2015. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy tanárnő. Elnézést kérek érte.
2015. okt. 16. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!