Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit tehetnék?

Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytátsam,aki valamilyen oknál fogva ki nem állhat ezért a többi osztálytársam is elkezdett piszkálni. Néha azt érzem,hogy mindenki rajtam röhög állandóan,már nem merek semmit sem csinálni,nem merem hordani a kedvenc ruháimat sem. Eddig is szótlan voltam,de most mégjobban lapítok. Úgy érzem,hogy senkire sem számíthatok.
2015. okt. 20. 17:00
 1/3 anonim válasza:
Bird ki amig csinaljak hidd el egy ido utan unalmassa valik nekik es abba hagyjak .. voltam mar a helyzetedbe.
2015. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha nem hordod amit szeretnél, miattuk, úgy érzik hogy irányíthatnak-ami ne legyen így! csináld amihez kedved van, az nagyon vagány! - ui hány éves vagy? úgy könnyebb válaszolni
2015. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó: 14 vagyok
2015. okt. 25. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!