Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kedvel ennyire a tanárom?

Miért kedvel ennyire a tanárom?

Figyelt kérdés

18 éves gimnazista lány vagyok. Szorgalmasnak és illemtudónak mondanám magam az a tipikus szürke egér féle vagyok. Világ életemben valamiért nem csíptek a tanárok, ez egy hatalmas rejtély számomra de most nem is ez a lényeg. Ahogy gimibe kerültem az első 2 évben semmi különös nem volt ez a bizonyos tanár még a nevemet sem tudta. Tavaly változott meg minden amikor felvettem a tantárgyát fakultációra. Azonnal megjegyezte a nevemet, folyamatosan nézett, szinte csak nekem magyarázta az anyagot.(megjegyzem hogy csendben ültem végig az óráit szóval nem jelentkeztem meg semmi) Óra után miután mindenki kiment odahívott magához és kb. folyamatosan a semmiről beszélt csak azért hogy amíg ő elpakol le ne lépjek. Sokszor kaptam ötöst csak azért mert megjelentem az órán meg ilyesmi. Egyszer előfordult hogy késtem (másik tanárral beszélgettem) nem szidott le csak mosolygott rám. Év végén megtudta az ofőmtől hogy a tantárgyával szeretnék továbbtanulni (logikus) és azonnal hogy ő majd akkor versenyre meg emeltre készít fel engem persze külön. És akkor most értünk a jelenbe. Jópárszor összeültönk már tanulni meg minden,nagyon rendes velem. Kinyitja az ajtót, előre köszön ha meglát. Most hogy szünet van megadta a telefonszámát hogy hívjam fel ha tudok menni tanulni. Csak ott a bibi hogy amikor a suli nyitva lenne ő pont nem ér rá ezért a lakására kellene mennem.

Egyébként nagyon tisztelem őt ,eddig próbáltam nem beleképzelni semmi többet ebbe az egészbe de kezdem kellemetlenül érezni magam. Létezhet az hogy többet érez? Képes suli után egy kis teremben velem tanulni, rámszánná az idejét még a szünetben is.

A tanárom férfi és nagy a korkülönbség.

Kérek szépen mindenkit hogy normális válaszokat adjatok, kisség kétségbe vagyok esve.

Előre is köszönöm! :)


2015. okt. 27. 19:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%
Hát, jogosan érzed magad kellemetlenül, a szüleidet avasd be a történetbe, tudniuk kell róla. Semmiképpen ne menj a lakására, ez már a liliomtiprás esete lenne. Jó lenne egy vagy több osztálytársadat is odahívni a külön gyakorlások idejére, és ritkítani ezeket az alkalmakat.
2015. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
48%
A leírásod alapján tetszel neki. Be akar fűzni. Meg akar dugni. Szerintem ne menj a lakására.
2015. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugy menjél el a lakására,ha a felesége is otthon van! Valamiért nagyon tetszel neki az biztos! Am.ha kezdeményez valamit akkor az állásából azonnal felfüggesztik...
2015. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
Bármily furcsa, de az alulfizetett tanári élet annyira szürke és unalmas, annyira a fegyelmezésről szól elsősorban, hogy egy szaktárgyát szerető tanár számára kifejezett felüdülés és sikerélmény, ha az adott szaktárgy iránt érdeklődő diákjában több tehetséget lát, mint a tömegben és tényleges szakmai sikernek könyveli el, ha egy tanítványában felébreszthette a szakmai érdeklődést.
2015. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Szaniszlo Ferenc ***** válasza:
29%
Szerintem csak meg akar dugni. Amit valójában teljesen meg is tudok érteni, mivel a világ egyik legunalmasabb állása tanárnak lenni. Plusz ki ne akarna egy 18 évest megdugni? viszont nem ajánlom az ilyesfajta kapcsolatot. Ismerek egy lányt, aki a tanára miatt lett öngyilkos. A tanárt pedig ennek következtében kirúgták. Szóval óvatosan. Hacsak nem érzed magad érettnek ilyesmire, de túl sok jövő nincs egy ilyen kapcsolatban.
2015. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy leírtátok a véleményeteket!

utolsó: természetesen semmilyen kapcsolatot nem szeretnék kialakítani vele

2015. okt. 27. 21:26
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Bár azzal én vitatkoznék, hogy a világ egyik legunalmasabb állása tanárnak lenni. Ki mire alapozza ezt? :D Szerintem pont fordítva van, ennél izgalmasabb, stresszesebb, mozgalmasabb, változékonyabb, rohanósabb állás alig van :D A tanári hivatásban nincs két egyforma nap, mindig más és más kihívások, problémák elé áll a tanár, minden nap gyerekek között lenni és a problémáikkal foglalkozni nektek unalmas?
2015. okt. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
egyetértek :)
2015. okt. 28. 18:39
 9/32 anonim ***** válasza:
62%
A leírásod alapján egész addig azt hittem, hogy motivált a tanításban, amíg nem értem ahhoz a részhez, hogy a lakására hívott fel, mert az már nagyon gáz, semmiképp ne menj.
2015. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Acvarius válasza:
10%

Az en biologia tanarom nagyon kedves, es mindig figyelt ram. AkarmIt kerdeztem mindig valaszolt. Tudta, hogy allarorvos szeretnek lenni, es mindig segitett. Voltak alkalmak amikor osszeultunk tanulni. Sokszor volt, mar olyan, hogy szolt, hogy ne menjek, mert otthon vsn a gyerekeivel, de az, hogy a sajat hazaba hivjon meg nem volt.

A foldrajz tanarnomnel viszont sokat voltam, meg a tortenelem tanaromnal, mert kozel voltak. Nem kell mindig a legrosszabbat feltetelezni, de az is igaz ,hogy nem art az ovatossag. Egyik baratnoddel menj, vihetsz bicskat te is, es a baratnod is.

Remelhetoleg nem pedofil a tanarod, de mint ahogyan irtak mar szolj a szuleidnek, ok biztosan jobban tudnak tanacsot adni, hiszen jobban ismernek.

2015. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!