Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kedvel ennyire a tanárom?

Miért kedvel ennyire a tanárom?

Figyelt kérdés

18 éves gimnazista lány vagyok. Szorgalmasnak és illemtudónak mondanám magam az a tipikus szürke egér féle vagyok. Világ életemben valamiért nem csíptek a tanárok, ez egy hatalmas rejtély számomra de most nem is ez a lényeg. Ahogy gimibe kerültem az első 2 évben semmi különös nem volt ez a bizonyos tanár még a nevemet sem tudta. Tavaly változott meg minden amikor felvettem a tantárgyát fakultációra. Azonnal megjegyezte a nevemet, folyamatosan nézett, szinte csak nekem magyarázta az anyagot.(megjegyzem hogy csendben ültem végig az óráit szóval nem jelentkeztem meg semmi) Óra után miután mindenki kiment odahívott magához és kb. folyamatosan a semmiről beszélt csak azért hogy amíg ő elpakol le ne lépjek. Sokszor kaptam ötöst csak azért mert megjelentem az órán meg ilyesmi. Egyszer előfordult hogy késtem (másik tanárral beszélgettem) nem szidott le csak mosolygott rám. Év végén megtudta az ofőmtől hogy a tantárgyával szeretnék továbbtanulni (logikus) és azonnal hogy ő majd akkor versenyre meg emeltre készít fel engem persze külön. És akkor most értünk a jelenbe. Jópárszor összeültönk már tanulni meg minden,nagyon rendes velem. Kinyitja az ajtót, előre köszön ha meglát. Most hogy szünet van megadta a telefonszámát hogy hívjam fel ha tudok menni tanulni. Csak ott a bibi hogy amikor a suli nyitva lenne ő pont nem ér rá ezért a lakására kellene mennem.

Egyébként nagyon tisztelem őt ,eddig próbáltam nem beleképzelni semmi többet ebbe az egészbe de kezdem kellemetlenül érezni magam. Létezhet az hogy többet érez? Képes suli után egy kis teremben velem tanulni, rámszánná az idejét még a szünetben is.

A tanárom férfi és nagy a korkülönbség.

Kérek szépen mindenkit hogy normális válaszokat adjatok, kisség kétségbe vagyok esve.

Előre is köszönöm! :)


2015. okt. 27. 19:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Bicskát??? Normális vagy? Szúrja le a tanárt, ha kezdeményez?

Egyébként földrajztanárNŐk elég ritkán szoktak megerőszakolni diákokat, úgyhogy nem éppen találó volt a példád.

2015. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Bicskát??? :O Jézusom, azért bántani nem szeretném! Gondolom lenne békésebb megoldása is ha véletlen arra kerülne sor hogy bepróbálkozik.

Remélem ez nem fog megtörténni és csak szimplán rendes :)

2015. okt. 30. 22:48
 13/32 Acvarius válasza:

A foldrajz tanar tenyleg no, de a tortenelem mar nem.

A bicskaval nem kell leszurni.. Tudtam, hogy belekotnek. Ha mar nagyon szoritjak a kerdezot eleg egy kis vagast ejteni a tamadon. Tudtam, hogy nem kellet volna irnom, csakhat itt volt a testverem is es vele egyutt olvasom a kerdesket, es o tanacsolta. Bar szerintem is jo dolog, mert barmikor megtamadhatnak egy vedtelen lanyt, nem csak a tanar. Amugy nem mindenki pedofil, aki kedves.

2015. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%

Most te tényleg azt képzeled, hogy a tanár a lakásán a falhoz szorítja a kérdezőt és lihegve ráparancsol, hogy vetkőzzön le? Ilyen hülyeséget egy tanár sem csinálna, már csak azért sem, mert elég a kérdezőnek csak elhíresztelni ezt róla, már a pletyka is örökre tönkreteszi a tanári karrierjét. És nem azért tanult senki a diplomáért, hogy ilyen hülyeség miatt elbúcsúzhasson a munkájáért.


Ha akar is valamit a kérdezőtől, akkor finoman akarja rávezetni, hogy a csaj is benne legyen magától. Be akarja fűzni. Bár én a sok hülyeség után, ami itt elhangzott, már ezt is eléggé valószínűtlennek érzem, mindenki úgy beszél itt erről a szerencsétlen tanárról, mintha valami pedofil állat lenne, aki kislányokra csorgatja a nyálát. Lehet, hogy a kérdező értett félre valamit.

2015. nov. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

természetesen nem vagyok tévedhetetlen, pont ezért tettem fel a kérdést. Szerettem volna elolvasni más emberek véleményét is mert még nem mertem senkinek beszélni erről.

Azt lehetetlennek tartom hogy csak úgy letámadjon vagy ilyesmi.Azt sem hiszem hogy pedofil lenne mivel azért már nem vagyok 10 éves kislány.

2015. nov. 1. 09:54
 16/32 Acvarius válasza:

Jo, jo igaz, hulyeseg volt irni. En nem ismerem a tanart ,de irtam is ,hogy nem mindenki pedofil aki kedves. Remelhetoleg nem az .

Ha pedofil lenne, es elgurult a gyogyszere, akkor meg ez is meg tortenhet, nemde?

Be kell, hogy valljam, hogy en bizalmatlan vagyok, es nekem az a tanar ismeretlen. A kerdezo ismeri, de en nem . Ezert irtam azt.

2015. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen tanarom, persze nem ugyanez a helyzet, de en voltam a lakasan, es soha semmi gond nem volt.

Nem kell azonnal azt feltetelezni, h ki akar kezdeni a diakkal, egyszeruen csak kedveli, mert valoban ritka ma mar az olyan diak, akit tenyleg erdekel egy tantargy.

Szuleidnek nyilvan szolsz, h hova mesz. Eg

2015. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Gondolom az előnyök azért jól jönnek, amiket biztosít, azt szeretnéd 100%-ig leszüretelni, de persze adni semmit nem akarsz cserébe, ha meg közeledik, majd áldozatnak állítod be Magad. Annyira tipikus. Ha látod, hogy valamit szeretne, és azért ilyen, akkor nem korrekt elvenni ezeket az előnyöket, ha nem akarsz adni semmit cserébe.
2015. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mit tegyek?? Igen, nyilván előnyben részesít. És érzem hogy nem vagyok teljesen fair. :/ De akkor sem engedném hogy közeledjen!
2015. nov. 8. 11:07
 20/32 anonim ***** válasza:
Nem kell megengedned, hogy közeledjen, és ő is hibás ebben a történetben, mert nem mondja ki, amit szeretne. Te úgy csinálsz, mintha nem tudnád, mit szeretne, mert hasznod van belőle, és próbálsz ellavírozni ebben minél tovább. Menj másik tanárhoz, minimalizáld vele az érintkezést. Akkor Te már fair vagy. Talán neki is sikerült egy nap fair módon viselkednie, és nem kivételezni meg ötöst adni csak megjelenésért azoknak a lányoknak, akik tetszenek neki. Az órára más emberek is járnak, gondolom ezt ők is észrevették, és forr emiatt az agyuk, plusz ha irigyek és pletykásak, akkor már terjesztik a maguk verzióját, miért is van olyan sok ötösöd. Lehet, hogy életed szerelme azért kerül el, mert azt hallotta, hogy a tanárbácsi farkán lovagolsz. Szóval a következmények szerteágazóbbak lehetnek, mint gondolod.
2015. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!