Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most akkor kedvel vagy utál a...

Most akkor kedvel vagy utál a tanárom?

Figyelt kérdés

Némettanárnő.Tavaly szinte színötös voltam németből,még egy megyei versenyt is megnyertem.Akkor még úgy ahogy szerettem is a németet.Most nyolcadikban van a felvételi, ami németből is van, ha olyan helyre akarunk jelentkezni.Ezért mindig nagyon sok tanulni valót ad fel.

4-5 oldal szó,1-2 téma(fogalmazás) plusz a házik.Na és ezektől el is ment a kedvem,hogy akármennyire is kedveljem a németet.Legutóbbi előkészítőn már meg se szólaltam.(nem is tudtam volna a választ).A foglalkozás végén odajött és elkezdte mondani hogy legyen több önbizalmam, meg hogy tudom én ezt,tavaly is tudtam meg hasonlók.Aztán a végén megkérdezte hogy a németet vagy őt utálom-e.Mondtam hogy a németet(inkább a sok tanulnivalót),mert a tanárral semmi bajom sincs.Szerintetek miért kérdezte?



2014. dec. 25. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem hinném, hogy utálna

(De lehet kicsit túl sokat vár el tőled)

2014. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán jót akar, hogy jól sikerüljön majd a felvételi
2014. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy akik németre jelentkeznek attól többet vár el. Viszont én nem is németre szeretnék menni, hanem matekra vagy informatikára, és már többször is mondta hogy gondoljam meg, meg hogy sajnálja hogy nem oda megyek. Viszont én meg nem vagyok az aki leül 1 órára és németet(vagy akármit magol).Órákon jobb esetben figyelek,otthon 1-2x elolvasom az anyagot.Viszont a német szavakhoz(amiket be kell magolni, mert mást nem tudsz csinálni) egyszerűen nincs türelmem,se kedvem megtanulni. Valamit tudok tenni ezügyben?
2014. dec. 25. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Most is ötös vagy belőle?

Szerezd meg az ötöst és kész, de ne terheld túl magad

2014. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még most is 5-ös vagyok, de hát azért van egypár 4-esem.
2014. dec. 26. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Jót akar neked és talán furcsállja, hogy nem úgy állsz idén a tantárgyához, ahogy azt tavaly tetted.
2014. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az lehet.
2014. dec. 26. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!