Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nincs önbizalmam, most szünet...

Nincs önbizalmam, most szünet alatt van időm "felkészülni". Összevesztem egy haverommal és azt mondta hogy hétfőtől kezdve nagyon meg fogja rontani az életem (? ) (Történetet leírtam) 14/F

Figyelt kérdés
Unatkoztam, és askon elkezdtem írni neki névtelenül mindenféle hülyeséget. Aztán rámírt fb-n, tudta hogy én vagyok de rámírt, és azt mondta hogy meg fog veretni, meg a tanároknak is szól és kapom az igazgatóit. Régebben én akartam megveretni a semmiért, kisebbek voltunk, de akkor meg ő írta hogy gerinctelen vagyok mert... Most meg ő akar, de az neki nembaj mert hogy őt mindenki ismeri és aki ellene megy (azaz én), azt szét kell verni. Ilyenkor mit lehet csinálni? Alapból nincsen sok haverom. Sőt, ez az ember (osztálytársam sajnos) itt lakik 2 utcával arrébb. Ha nem mennék ki "az utcára lejátszani" a dolgok, akkor csicska vagyok mert csak fb-n merek pofázni. De ha odamennék egyedül, akkor hozna legalább 3 fiút meg 1-2 barátnőjét. Ha még eszembe jut valami, akkor még leírom, csak kérném a véleményeteket és a segítségeteket. Önbizalmam sincs nagyon. Tudnátok segíteni? Vélemény az egészről?

2015. okt. 29. 23:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ja meg olyat is írt, hogy be nem merjek menni a suliba mert rossz vége lesz.. Ha én flegmázok akkor elkezdi hogy flegmázz anyunak, állj a tükör elé és ott flegmázz stb

De ha ő flegmázik mindenkivel vagy most velem, akkor meg neki áll feljebb.

2015. okt. 30. 12:03
 12/18 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Idősebb testvéreddel, apáddal, nagybátyáddal, unokatestvéreiddel odamész és szétveritek a fejét. Ha nem tudsz kitől segítséget kérni az se baj. Bemész a kocsmába, adsz egy kőművesnek 500 forintot és összepakolja őket. Amúgy minek kezdtél el vele ökörködni? Miket írtál neki?
2015. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
*5000 Forintot
2015. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát ezaz.. Gondolom sejted. Én mint "normális gyerek" kiírtam neki ask-ra, hogy elb..sza a világot meg kirakja mindenét meg ilyenek, erre ír fb-n, hogy mi a bajom meg rám küldte az egyik spanját stb..
2015. nov. 1. 03:17
 15/18 anonim ***** válasza:
Amúgy le kell sz*rni. Ne foglalkozz vele, ha nagyon ugrál, akkor kap két pofont és le fog csendesedni.
2015. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ma le voltam cseszve, és kaptam is pofont:D

De azt a srácot küldte rám, akivel "kavar" és nem véletlen.. Mondtam nekik a magamét, de le voltam szarva, de végül meg lett oldva

2015. nov. 2. 15:22
 17/18 anonim ***** válasza:
Az a lényeg. :)
2015. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ma meg kiderült, hogy még továbbra sem csendült le, egyik osztálytársunkkal kibeszéltek engem, mert mintha nem hallottam volna... Idegesített is, de órán volt ez az egész, legközelebb egy padsorral arrébb is fogok ülni.
2015. nov. 3. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!