Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Váltsak iskolát...

Mit tegyek? Váltsak iskolát vagy várjak még?

Figyelt kérdés

6.-os lány vagyok. megtetszett osztálytársam így évelején és eléggé kiakadt.. ma a külsőmmel szekált, hogy milyen csúnya vagyok és odatette hogy ez csak az igazság.

már nagyon elegem van mindegyik osztálytársamból, folyamatosan szekálnak mindennel.

szerdán lesz fogszabályzóm és az arcomat is kezelem pattanások ellen.

a kérdés az, hogy szerintetek hogy mondjam el a szüleimnek, hogy iskolát szeretnék váltani? már felkelni sincs kedvem és bemenni közéjük..



2015. nov. 9. 19:24
 1/6 anonim válasza:

Kedves Bianka,

én megértem a problémádat, mert a lányom is évekig küzdött ezzel,nagyon megkeserítették az életét, csak nem tudtam róla :( a megfelelési kényszere nem engedte, hogy beszéljen róla. Sajnos a gyerekek is tudnak egymással nagyon gonoszak lenni. Véleményem szerint nem kell, hogy elviseld, mondd el őszintén a szüleidnek, hogy tudjanak segíteni neked. Ha esetleg van olyan tanár, akivel tudsz erről őszintén beszélgetni, hidd el segíthet. Kérj segítséget!

2015. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló kedveset írt, de van egy baj vele. FELNŐTT! Sajnos, ezt a felnőttek nem tudják megérteni. Én 20 éves vagyok, engem is mindig bántottak, csúfoltak. Szóltam egy tanárnak, de ettől rosszabb lett. Árulónak hívtak, még jobban bántottak, nem bíztak már bennem ennyire se, mint most. Én azt tanácsolom neked, hogy LÉGY ERŐS! Próbálj még kicsit várni, hátha lecseng ez a dolog! Lehet most így érzed, de lehet pár hét múlva már abba marad az egész. De ha nem változik semmi 1-2 hónapon belül, akkor azt javaslom próbálj át menni másik iskolába, ne szenvedj. Szinte mindenkit csúfolnak valamiért gyerekkorában, ez sajnos természetes (de nem normális). És 12 évet szenvedtem, én nem váltottam iskolát, itt vagyok, de lett maradandó nyoma ennek a 12 évnek. Erről senki nem tudott, nem meséltem róla senkinek. De egy kedves, magabiztos gyerekből, egy félénk, visszahúzódó, félős ember lett belőlem.

Szóval próbálj kicsit még várni, légy erős! De ha már minden kötél szakad, és semmi nem változik pár héten/hónapon belül, akkor szólj A SZÜLEIDNEK, ne másnak, hogy te MINDENKÉPPEN MÁSIK ISKOLÁBA AKARSZ MENNI! Sok sikert!

2015. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Köszönöm szépen és Igazad van ;( sajnos, nem szabad elnyújtani, ez tény...
2015. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
beszéltem anyuval és mondta hogy vágjak vissza szavakkal, ha az nem segít akkor a kezeimet használjam. bőven több hiba van abba a gyerekbe aki szekál mint bennem, főleg hogy egész nap a gép előtt ül és tömi magába a chipseket/csokikat, elég sok felesleg van rajta...
2015. nov. 16. 15:02
 5/6 anonim válasza:

Bocs ezért a személyeskedő kérdésért.

De sikerült a probléma megoldása?

2016. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nagyon nem értek egyet a 2. válaszadóval!!!

Azt mondja az 1-re, hogy felnőtt és nem értheti...pedig az 1. azt írja, hogy ne tűrjön, kérjen segítséget, míg a 2-es azt, hogy viselje el ahogyan ő is tette és milyen csodás eredménye lett!! Félős, visszahúzódó felnőtt lett belőle!

Gratulálok! VÁLTANI KELL!!!! mielőbb!!!

2016. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!