Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kérdezgettek meg szóloga...

Miért kérdezgettek meg szólogattak be az osztálytársaim (ruházkodás)?

Figyelt kérdés
Szóval az egész úgy kezdődött hogy tegnap a keresztanyám(olaszországból) hozott egy New Balance cipőt(semmit nem tudtam a márkáról max annyit hogy a liverpoolnak gyárt mezeket meg az egyik osztálytàrsamnak is ugyanilyen márkájú cipője van).Ma jövök be és elég sokan nézték a cipőm néhányan még meg is mosolyogtak(tudni kell hogy nem egy jómódú családból származom).Mindenki kérdezte hogy hol vettem,de én kitérő vàlaszokat adtam.Az egyik lány(tök rendes velem jóba vagyunk)azt kérdezte hogy melyik turkálóban vettem a cipőt(ez nem volt bunkó?).

2015. okt. 14. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom, pont azért, mert nem engedhetsz meg magadnak új márkás ruhákat. Ha nem mondod meg, hogy ajándékba kaptad, mégis mi mást feltételezhetnének, mint azt, hogy turkálóban vettétek?

Ne vedd beszólásnak, nem hiszem, hogy bántani akartak ezzel. Sokan vannak hozzád hasonló anyagi helyzetben, nem kell ebből ügyet csinálni.

2015. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
De elég nagy bunkóság. :D Az osztálytársak bizony utálatosak tudnak lenni. Nekem pont fordítva van. Telik márkásra, ami nem kopik ki, csinos, jó anyagból készül, sokáig tart, stb. engem meg ezért szólnak meg, néznek ki. Gondolkodtam már rajta, hogy nem butikba meg márkaboltokba fogok vásárolni, be is mentem egy kínaiba... Soha többet. Vettem egy fülbevalót, mert az tényleg meg tetszett, de ki is dobtam mert begyulladt tőle a fülem. >.< Nem tudom miből készülhetett... Na de a lényeg az, hogy ha nem vagy olyan mint a többiek akkor akármiben is vagy be fognak szólogatni.
2015. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem vagyok "szegény"csak nem engedhetek meg magamnak egy új telefont meg ilyen túlárazott dolgokat(mert gondolom nem visz el 10-20 pénzt a távol keleti munkaerő egy pár cipőre).Amúgy azt tudom hogy mindenki lenéz mindenkit még akkor is ha okosabb és jobbmódú(ez a kettő egyben),mivel ezt adják a tvben iskolában nameg az egész társadalom
2015. okt. 14. 23:05
 4/6 opened paradise ***** válasza:

Nem a tévé miatt,az ember alapból buta lény.


Miért nem mondtad el az igazat?

2015. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Xyrot ***** válasza:
Szerintem ez irigység. Mivel tudják, hogy rosszabb anyagi helyzetben vagy és mégis ilyen cipőt viselsz.
2015. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg az igazat.

Ha ertelmesek nem elfogadjak:)

2015. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!