Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálják, hogyan...

Miért csinálják, hogyan tudnám megakadályozni, hogy ne bántsanak?

Figyelt kérdés
Igazából itt a bántás, nem testi, hanem lelki. Minden egyes nap, mikor bemegyek az iskolába már félek ránézni a fiúkra, mert bármit csinálok az osztálytársaim gúnyolnak. Ha nevetek utánozzák a nevetésem,vagy gúnyosan hátra fordulnak, illetve elejtenek egy olyan mondatot, hogy de csúnya vagy, miért nem bujsz el, vagy hogy kussoljak be... Ma kimentem a táblához,mert a tanárnő kihívott, és egyből elkezdte az egyik fiú osztálytársam, hogy "disznó vagyok, segítsetek már lefogyni". Igazából nem gondolom magam kövér lánynak. 16 éves létemre 56 kiló vagyok és 166 centiméter. Barátnőm szerint direkt csinálják, mert tudják hogy idegesítenek engem,mindig azt mondja, ne foglalkozzak vele. Nekem viszont rettentően rosszul esik, nem megy az hogy ne foglalkozzak azzal amit mondanak.. Mit kéne tennem hogy ne vegyem fel? Eleve is érzékeny vagyok, lelkiismeretes, és rettentő rosszul tudnak esni a kis dolgok is..Nem akarok anyukámhoz fordulni, mert nem akarom azt hogy bemenjen, mint az ovikban, vagy ofőt hívja vagy bármi.. de már sokszor látta rajtam azt, hogy sírtam, vagy rossz kedvvel jöttem haza. Segítsetek légyszíves..
2015. nov. 17. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :/ próbálj meg visszaszólogatni.Igaz könnyű mondani...de átérzem a helyzeted engem is állandóan piszkáltak...nekem az tett jót amikor végre elballagtam és elkezdtem rockzenét hallgatni :D rögtön megjött az önbizalmam és "lesz@rtam" ki mit mond- gondol rólam :D

Sok sikert és kitartást :/

2015. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2015. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És videót csinál :DDDD. Kedves tőled :). Ebben az esetben semmi sem segít. Ha visszaszólsz, hanem, bántani fognak. Hódolj a nihilizmus oltárán. A videóban említett dolog pedig a birkaösztön, a sok gerinctelen féreg nem meri felvállalni a saját énjét. Úgy viselkednek, ahogy a haverjaik megszokták tőlük csak azért, hogy legyenek valakikkel. Ők azok az emberek, akiknek egy normális barátjuk sincs. Az ilyen emberek véleményére nem kell adni. Csak gondold végig. Ott vannak azok az emberek, beszólogatnak. Rosszul érzed magad tőle. De miért érzed magad tőle rosszul? Ha ezt a kérdést felteszed magadnak és elgondolkodsz rajta, megtudod, mit kell tenned. Ezt a kérdést gondold végig többször, nem az a válasz a helyes, amire először gondolsz. Inkább az, amire 15-jére.
2015. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!