Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, mindig a legkedvelteb...

Tanárok, mindig a legkedveltebb diákot nézitek miközben beszéltek?

Figyelt kérdés
Vagy csak akin látni hogy érdekli? Nem értem az egyik tanárom folyton csak egy gyereknek mondja az anyagot. :D

2015. nov. 19. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő esik a látószögébe leggyakrabban, vagy látja rajta az érdeklődés.Ennyi.
2015. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Úgy érzem fél rámnézni
2015. nov. 19. 19:32
 3/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Feltételezem, hogy lány vagy. Tudom, ebben a kordban nem ritka, hogy plátói "szerelmet" táplálunk egy-egy, számunkra vonzó tanár úr iránt. De, hidd el, hogy a tanítók is ugyan olyan normális emberek barátokkal, családdal, testvérekkel és az esetek többségében nem azért választják ezt a hivatást, hogy a gyereklányokon éljék ki a "beteg, elfojtott" szexualitásukat.

2015. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Általában arra néznek aki figyel. Én pl társaságban szoktam azzal "játszani", hogy ha valaki nagyon nekem mondja a mondandóját (de mindenkinek szól) és épp ehhez nincs kedvem, akkor el el pillantok végül el nézek hosszabban, és mire vissza nézek már nem nekem mondja. Tehát másra néz.
2015. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes a tanáromba,de köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 19. 20:08
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy elég jó kérdés, én is kíváncsi lennék mondjuk egy tanár válaszára (és nem, nem vagyok olyan hülye, hogy beleessek egy tanáromba!). :D
2015. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem arra néznek, aki odafigyel rájuk, és akiben látják az érdeklődést. De mondjuk ez avval is jár, hogy ő feltételezhetően szimpatikussá is válik a számukra. Szóval ilyen szempontból kicsit mindkettő, amit említettél.
2015. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem is szerelemről, hanem tetszésről beszéltem. Az első hozzászólásban már leírtam,amit gondolok, nem hiszem, hogy egyéb oka lenne ennek a hétköznapi helyzetnek. A két kezemen nem tudom megszámolni, hány ilyen történt a gimiben naponta a 4 év alatt. Valamiért csak felkelthette ez a figyelmedet, de biztosan jobban tudod. :)
2015. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rajongás.
2015. nov. 19. 21:05
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egész egyénfüggő. Van, aki el tud vonatkoztatni attól, hogy melyik diák szimpatikus neki, és az egész osztálynak mondja, van, aki nem. Olyan is van, aki inkább annak mondja, akiről feltételezi, hogy figyel rá. De a legjobb szerintem minél több emberrel felvenni a kontaktust.


Egyébként én gyakorlótanár vagyok, tehát a tanítási gyakorlatomat végzem. Nálam úgy van, hogy teljesen véletlenszerűen nézek erre vagy arra a diákra, nem számít, hogy pl. egy lány tetszik-e vagy sem, szimpatikus-e valaki vagy sem vagy sem. Mert a tanároknál is megvan, hogy kik szimpatikusak neki, kik nem, ugyanolyan emberek vagyunk, mint bárki más, mint ahogy fentebb írták. Sőt, nálam még olyan lány is van, aki a legjobban tetszik, és ha jelentkezik vagy hozzám szól, titokban zavarba jövök, de ezt egyáltalán nem mutatom ki. Viszont vele is ugyanúgy bánok, mint bárkivel, volt, hogy dogaírás közben elvettem tőle a dogát, mert beszélt stb. Tehát nem kivételezek senkivel, nem mutatom ki az érzelmeimet.

2015. nov. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!