Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, mindig a legkedvelteb...

Tanárok, mindig a legkedveltebb diákot nézitek miközben beszéltek?

Figyelt kérdés
Vagy csak akin látni hogy érdekli? Nem értem az egyik tanárom folyton csak egy gyereknek mondja az anyagot. :D

2015. nov. 19. 16:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Te jó Isten! Ez valami tréfa? Hát nem tudom,mit gondoljak... Valahogy engem 25 éves létemre nem hoznak zavarba a gyerekek, akiket azért tanítok, hogy tudást öntsek a fejükbe és valamelyest felkészítsem őket az életre. Komolyan egyes pedagógusokban tetszést keltenek a naiv,tudatlan, gyereklányok? Mi van már ebben a világban...szerencsére ez nálunk nem divat..
2015. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Komolyan egyes pedagógusokban tetszést keltenek a naiv,tudatlan, gyereklányok?"


Fiatal tanároknál ez természetes. Én pl. ha bemennék egy diszkóba (senkinek nem tűnne fel, hogy tanár vagyok, beleillenék a környezetbe), akkor simán táncolhatnék, smárolhatnék ilyen korú lányokkal, és nem lenne abban semmi. Mint hogy ilyenek ezrével történnek a diszkókban 23-25 éves pasik, és 17-18 éves lányok között...


De mivel tanár vagyok, természetesen nem megyek be a diszkóba, és nem is táncikálok ilyen lányokkal, viszont az osztályteremben ennek ellenére megnézem őket. Persze ezt a valóságban soha nem vallanám be, csak itt névtelenül írom ezen az oldalon, de ugyanúgy pasiból vagyok, miért ne tetszhetne egyik-másik?


De persze, mint írtam, ezt nem juttatom nekik kifejezésre, ők semmit sem tudnak ebből. Még azt sem, hogy egy-két lány zavarba tud hozni. Soha nem is használnám ki a helyzetet, mert tudom, hogy iskolában vagyok, nem diszkóban.


Úgyhogy szerintem semmi nincs abban, amit írtam, gondolom, te is megbámulod a dekoltázsaikat, ha behajolgatnak előtted stb. - kivéve, ha nem vagy fatökű.

2015. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%
Sajnálom, de ezzel nem mindenki van így, akár tetszik, akár nem kedves kolléga. Az a disputa legszánalmasabb momentuma, mikor érv híján a másikat illetjük különböző jelzőkkel ugyebár...
2015. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ahány ház annyi szokás... Mindenki más. De ebben nincs semmi szerintem. :) Nálunk van egy idősebb(50) éves tanár úr aki folyton dícsér minket hogy milyen csinosak,szépek vagyunk. Szerintem ez inkább aranyos,mint beteges. De nyugalom semmi ilyen háttérszándék nem volt a kérdésemben csupán kiváncsi voltam rá, mellesleg: 13/L. Szóval jóéjt uraim! :)
2015. nov. 20. 18:00
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
#13-as... Érv híján? Már bocsi, de te tettél rám először megjegyzéseket, még ha nem is mondtad ki konkrétan... Nem muszáj rám támadni, válaszolhatsz a kérdésre is anélkül, hogy engem piszkálnál. Egyébként a válaszaimban kifejtettem a véleményemet a kérdésről, tehát nem mondanám azt, hogy érv híján vagyok. :) Igazából a lényege az annak, amit írtam, hogy a fiatal férfiak is férfiak, aminek megvannak a maga következményei. Ennek ellenére nem azon van itt a hangsúly, hogy a tanárnak tetszik egy lány vagy sem, hanem azon, hogy tudja-e normálisan kezelni ezt. Semmi baj nincs azzal, ha 23 évesen tetszik neked egy 18 éves lány, ez teljesen természetes. A baj akkor kezdődik, ha a tanár megfeledkezik magáról, és diszkóban képzeli magát, nem iskolában. Abban mindketten egyetértünk, hogy szó sem lehet arról, hogy több legyen a diákokkal a tanár-diák viszonyon kívül.
2015. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Félre érted,nem támadlak. Egyetértek veled.
2015. nov. 20. 20:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt nyilván ahhoz beszélnek, aki odafigyel. :D Ezek közül meg ahhoz, akinek a tekintete leginkább odavonzza az ő tekintetüket. :D Úgy tudom, a szabályos mandula alakú (világos)barna szemek pont ilyenek.
2015. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!