Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Amikor beszéltek valakivel...

Amikor beszéltek valakivel videóhivásban, a ti szüleitek is ott vannak?

Figyelt kérdés

Megismertem neten egy velem egyidős lányt. Kiderült, hogy nagyon hasonlitunk egymásra, ugyanazokat a dolgokat szeretjük, ugyanolyan a gondolkodásunk is, csak épp pont az ország két másik végén lakunk. És skype-on beszéltünk irásban pár hétig, amikor mondta, hogy beszélhetnénk videóhivásban is. Mondtam, hogy oké. Erre mikor felhivtam, láttam, hogy ott ül mellette az anyukája is. Gondoltam biztos csak tudni akarja, kivel beszélget a lánya. Mondjuk igy fura volt, mert az első beszélgetésnél is többet beszéltem kb az anyukájával, mint magával a barátnőmmel. Aztán ez igy folytatódott, akárhányszor beszéltünk igy kamerával, az anyukája is mindig beült mellé és már kezd idegesiteni, hogy semmit nem mondhatok kb előtte. Nem mondhatok annyit se valamire, hogy basszus, mert akkor az anyukája igy rám szól, hogy lányként nem kéne igy beszélnem. Mondjuk nem is vagyok olyan, mint egy kocsis, hogy kötőszóként használom a trágár szavakat, csak néha, amikor olyan dolgot mesélek, ami felidegesit vagy valami, akkor kicsúszik pár csúnya szó. Meg eleve ez is milyen már, hogy mondok valamit a barátnőmnek, erre az anyukája válaszol...Egyszer meg is kérdeztem, hogy az anyukája mindig beszél-e azokkal, akikkel ő beszélget neten, erre úgy mondta, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne. Aztán még kérdezte is, hogy az én szüleim miért nincsenek soha ott, mikor beszélünk.

Ez csak nekem furcsa egy picit?


2015. okt. 17. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Adams family XD
2015. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De vicces vagy
2015. okt. 17. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok?

Szerintem tizeneves korban mar nagyon furcsa, en a helyedbennem nagyon dumalnek a lannyal tobbet. Vagy megmondanam, hogy egy kicsit kenyelmetlen, hogy igy, csoportosan beszelgetunk mindig. Ez nem normalis.

2015. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos aggódik hogy kivel/miről beszélget a lánya. Hány évesek vagytok? Esetleg udvariasan kérd meg, hogy már megbizonyosodott róla, te nem egy 50 éves pedofil pasas vagy, nyugodtan hagyhat titeket kettesben beszélgetni.
2015. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

16 évesek vagyunk.

Köszi amúgy a válaszokat

2015. okt. 17. 14:08
 6/8 Xyrot ***** válasza:

Én nem szeretek videóhívásban,sőt még egyszer hívásban vagy üzenetben sem kommunikálni valakivel ha az mellett még van valaki (kivétel ha az csoportos beszélgetés) meg persze úgy sem ha mellettem.

Azért mert engem zavarna.

Valahogy próbáld megbeszélni vele, hogy néha beszélnél vele kettesben is. Hangsúlyozd, hogy kedveled az anyukáját de akkor is :)

2015. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom :)
2015. okt. 17. 15:46
 8/8 anonim ***** válasza:

vhgy puhatold ki,hogy mikor nincs ott az anyja és akkor írj neki,hogy te nem az anyjával szeretnél beszélni,hanem vele.Na meg ne legyen már ott,menjen be másik szobába stb.



Én mikor videóhívásban beszélek legjobb barátnőmmel mindig bevonulok a saját szobámba és becsukom az ajtót,senkinek semmi köze a családból,hogy én barátnőmmel miről beszélgetek.

2015. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!